dr hab.

4.9/5
Średnia:
4.85
27 opinii

Dwa miesiące temu moja córka przeszła operację kręgosłupa z powodu skoliozy idiopatycznej. Wszystko przebiegło bez najmniejszych komplikacji. Pan profesor jest specjalistą najwyższej klasy. Córka cieszy się talią, której wcześniej nie miała. Zaczęła oddychać pełną piersią, bo kręgosłup nie uciska już na płuco.Jestem również pełna uznania dla wszystkich pracujących na oddziale II E Szpitala im. W. Degi.

Bardzo dobry specjalista, rzeczowy ale szorstki, trudno raczej się coś dowiedzieć więcej w spr. choroby

Ponad 5 lat temu zostalam poddana operacji, ktora wykonal dr Glowacki. Jest on bardzo uprzejmy. Dzieki tak dobremu specjaliscie jestem dzis prosta i mam talie ;)

Bylam wczoraj u niego z palcem , jest bardzo zaangażowany , uprzejmy i godny polecenia . Powinno byc wiecej takich lekarzy jak dr.Głowacki ; )

Operowany byłem przez doc. Głowackiego (obecnie prof.) 9 lat temu. Dzięki tej operacji, żyję i funkcjonuję jak zdrowy człowiek. Profesor Głowacki to Wspaniały Specjalista i Cudowny Człowiek.

Jestem osiemnaście lat po operacji i mam wspaniałe życie tylko dlatego, że było mi dane spotkać tak wspaniałego człowieka i lekarza...

Po operacji bardzo troskliwy. Bardzo dobra opieka i zainteresowanie pacjentem. Odpowiada na wszystkie pytania, zawsze szczerze.

super lekarz polecam bardzo mily przez caly pobyt corki w szpitalu mialam wszystko dokladnie tlumaczone i wyjasniane

Byłam u dr z córką. Poświęcił nam dużo czasu, tłumaczył, rozmawiał. Jest fantaystycznym lekarzem, uprzejmym, wzbudza zaufanie. jechała 200 km do lekarza i było warto. POLECAM!!!!!

Pan doktor Głowacki jest nie tylko naljepszym specjalista ale równiez człowiekiem .Jego zaangazowanie i podejście do pacjenta trudno wyrazic słowami. Szkoda tylko , ze nie ma wiecej takich lekarzy jak pan dr Głowacki Wdzieczna pacjentka

wizyta uspokoiła moje wątpliwości co do stanu zdrowia.Lekarz bardzo uprzejmy,spokojny,jak najbardziej godny polecenia

Dziś byłem pierwszy raz u tego lekarza z bólem pleców , sugerując sie opiniami na jego temat. Jestem bardzo zadowolony - widac , ze zna sie na tym co robi. Jest dociekliwy i naprawdę zależy mu na tym żeby pomoc. Polecam

Pan prof. Głowacki operował moja córkę w grudniu, usuwał guza kości. Dokonał przeszczepu i dzięki czemu córka ma sprawną nogę. Z całego serca polecam tego specjalistę.

Mnie doc. Głowacki operował w 2003 roku (skolioza idiopatyczna, 95 i 60 stopni) i do tej pory nie mam żadnych problemów, jestem bardzo zadowolona z przebiegu i rezultatów tego zabiegu. Profesor poświęcał mi naprawdę dużo czasu (jak na tak zapracowanego człowieka), kiedy nie mógł wpaść z wizytą to zwyczajnie dzwonił i pytał czy wszystko okej. :) Jest przemiłym człowiekiem, wszystko dokładnie tłumaczy i doradza, no i przede wszystkim jest świetny w tym, co robi - pełen profesjonalizm. Szczerze polecam doc. Głowackiego, Ola.

byłam operowana prawie 3 miesiące temu i sądze, ze profesor jest świetny. miałam 57 stopni skrzywienia a teraz sylwetka jest idealna :) Jestem bardzo zadowolona i ciesze sie ze zdecydowałam się na operacje

Świetny lekarz, bardzo miły facet. Przyjazny i fachowy. Operował mnie prawie 10 lat temu i od tego czasu jestem jak nowa. Oby więcej takich lekarzy!

Gorąco polacam! Teraz już profesor Maciej Glowacki jest najlepszym szpecem w swoim fachu!

super lekarz mily kompetentny super opiekowal sie moja corka polecam

Spokojnie i zrozumiale wyjasnia istote choroby,moje perspektywy na przyszlosc.Goraco polecam.Duza wiedza i znajomosc jak sadze po sobie tematu.

Zdecydowanie tak mnie operował 5 lat temu i muszę przyznać, że wygląd niesamowity jak na 45 stopniową skoliozę, a i samopoczucie zdecydowanie lepsze.Rzeczywiście innym pacjentami również się interesował.

Mnie doc. Głowacki operował 17 lat temu. Uważam, że jest super człowiekiem. Pełen profezjonalizm i opieka. W tamtym okresie był zwykłym lekarzem, który nie posiadał takiego dośwadczenia i wiedzy jak teraz. Polecam...

Byłam na odziale gdzie pracuje doc Głowacki i jestem pełna podziwu dla Niego,ma dobre podejście do pacjenta.Osobiście mnie ten lekarz nie prowadzi,ale mimo to interesuje się pacjentami innych lekarzy.Widziałam osoby po operacji skoliozy przeprowadzonej przez Niego i powiem szczerze,że to jest coś niesamowitego!!

Polecam doc.hab med Macieja Głowackiego. To najlepszy specjalista w Polsce.

Jak na tak dobrego specjalistę - informacja z internetu - byłam rozczarowana brakiem zaangażowania i uwagi poświęconej pacjentowi, a nawet zrozumienia dla choroby i cierpienia pacjenta; jeżeli lekarz nie ma pomysłu na leczenie, to przynajmniej powinien polecić innego specjalistę lub skonsultować się z kolegami, rozczarowana matka chorego dziecka

Umie znaleźć idealne podejście do człowieka, z poczuciem humoru przy czym imponuje swoimi osiągnięciami naukowymi, osobowością, szacunkiem u innych, klasą i profesjonalizmem. Polecam z całego serca, takich lekarzy nam trzeba!

bardzo dobry lekarz . leczyłam się u niego kilka lat , operacja jak i dalsze konsultacje przebiegły wzorowo , lekarz jest miły bardzo kompetentny i na pewno warto zapłacić dość wysoką cenę za wizytę ponieważ jest to lekarz z 'wyższej półki'.

Pan doc. operował mnie 2 razy i uważam,że jest naprawdę bardzo dobrym lekarzem

Wystaw opinię