dr hab.

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.85
24 opinie

Bylam wczoraj u niego z palcem , jest bardzo zaangażowany , uprzejmy i godny polecenia . Powinno byc wiecej takich lekarzy jak dr.Głowacki ; )

Operowany byłem przez doc. Głowackiego (obecnie prof.) 9 lat temu. Dzięki tej operacji, żyję i funkcjonuję jak zdrowy człowiek. Profesor Głowacki to Wspaniały Specjalista i Cudowny Człowiek.

Jestem osiemnaście lat po operacji i mam wspaniałe życie tylko dlatego, że było mi dane spotkać tak wspaniałego człowieka i lekarza...

Po operacji bardzo troskliwy. Bardzo dobra opieka i zainteresowanie pacjentem. Odpowiada na wszystkie pytania, zawsze szczerze.

super lekarz polecam bardzo mily przez caly pobyt corki w szpitalu mialam wszystko dokladnie tlumaczone i wyjasniane

Byłam u dr z córką. Poświęcił nam dużo czasu, tłumaczył, rozmawiał. Jest fantaystycznym lekarzem, uprzejmym, wzbudza zaufanie. jechała 200 km do lekarza i było warto. POLECAM!!!!!

Pan doktor Głowacki jest nie tylko naljepszym specjalista ale równiez człowiekiem .Jego zaangazowanie i podejście do pacjenta trudno wyrazic słowami. Szkoda tylko , ze nie ma wiecej takich lekarzy jak pan dr Głowacki Wdzieczna pacjentka

wizyta uspokoiła moje wątpliwości co do stanu zdrowia.Lekarz bardzo uprzejmy,spokojny,jak najbardziej godny polecenia

Dziś byłem pierwszy raz u tego lekarza z bólem pleców , sugerując sie opiniami na jego temat. Jestem bardzo zadowolony - widac , ze zna sie na tym co robi. Jest dociekliwy i naprawdę zależy mu na tym żeby pomoc. Polecam

Pan prof. Głowacki operował moja córkę w grudniu, usuwał guza kości. Dokonał przeszczepu i dzięki czemu córka ma sprawną nogę. Z całego serca polecam tego specjalistę.

Mnie doc. Głowacki operował w 2003 roku (skolioza idiopatyczna, 95 i 60 stopni) i do tej pory nie mam żadnych problemów, jestem bardzo zadowolona z przebiegu i rezultatów tego zabiegu. Profesor poświęcał mi naprawdę dużo czasu (jak na tak zapracowanego człowieka), kiedy nie mógł wpaść z wizytą to zwyczajnie dzwonił i pytał czy wszystko okej. :) Jest przemiłym człowiekiem, wszystko dokładnie tłumaczy i doradza, no i przede wszystkim jest świetny w tym, co robi - pełen profesjonalizm. Szczerze polecam doc. Głowackiego, Ola.

byłam operowana prawie 3 miesiące temu i sądze, ze profesor jest świetny. miałam 57 stopni skrzywienia a teraz sylwetka jest idealna :) Jestem bardzo zadowolona i ciesze sie ze zdecydowałam się na operacje

Świetny lekarz, bardzo miły facet. Przyjazny i fachowy. Operował mnie prawie 10 lat temu i od tego czasu jestem jak nowa. Oby więcej takich lekarzy!

Gorąco polacam! Teraz już profesor Maciej Glowacki jest najlepszym szpecem w swoim fachu!

super lekarz mily kompetentny super opiekowal sie moja corka polecam

Spokojnie i zrozumiale wyjasnia istote choroby,moje perspektywy na przyszlosc.Goraco polecam.Duza wiedza i znajomosc jak sadze po sobie tematu.

Zdecydowanie tak mnie operował 5 lat temu i muszę przyznać, że wygląd niesamowity jak na 45 stopniową skoliozę, a i samopoczucie zdecydowanie lepsze.Rzeczywiście innym pacjentami również się interesował.

Mnie doc. Głowacki operował 17 lat temu. Uważam, że jest super człowiekiem. Pełen profezjonalizm i opieka. W tamtym okresie był zwykłym lekarzem, który nie posiadał takiego dośwadczenia i wiedzy jak teraz. Polecam...

Byłam na odziale gdzie pracuje doc Głowacki i jestem pełna podziwu dla Niego,ma dobre podejście do pacjenta.Osobiście mnie ten lekarz nie prowadzi,ale mimo to interesuje się pacjentami innych lekarzy.Widziałam osoby po operacji skoliozy przeprowadzonej przez Niego i powiem szczerze,że to jest coś niesamowitego!!

Polecam doc.hab med Macieja Głowackiego. To najlepszy specjalista w Polsce.

Jak na tak dobrego specjalistę - informacja z internetu - byłam rozczarowana brakiem zaangażowania i uwagi poświęconej pacjentowi, a nawet zrozumienia dla choroby i cierpienia pacjenta; jeżeli lekarz nie ma pomysłu na leczenie, to przynajmniej powinien polecić innego specjalistę lub skonsultować się z kolegami, rozczarowana matka chorego dziecka

Umie znaleźć idealne podejście do człowieka, z poczuciem humoru przy czym imponuje swoimi osiągnięciami naukowymi, osobowością, szacunkiem u innych, klasą i profesjonalizmem. Polecam z całego serca, takich lekarzy nam trzeba!

bardzo dobry lekarz . leczyłam się u niego kilka lat , operacja jak i dalsze konsultacje przebiegły wzorowo , lekarz jest miły bardzo kompetentny i na pewno warto zapłacić dość wysoką cenę za wizytę ponieważ jest to lekarz z 'wyższej półki'.

Pan doc. operował mnie 2 razy i uważam,że jest naprawdę bardzo dobrym lekarzem

Wystaw opinię