lekarz Maciej Górski

Ortopeda, Traumatolog

2,1
2,2

Nie polecam! Jeździłam z dzieckiem które ma 2 miesiące na badanie bioderek, w gabinecie byłyśmy max 3 minuty, zero wytłumaczenia czy jest dobrze czy źle kazl tylko co miesiąc przyjeżdżać. Pojechaliśmy prywatnie na badanie USG okazało się, że dziecko ma dysplazja bioderka, a według lekarza bioderka były najpierw niedojrzałe, później prawidłowe, a okazało się że jest dysplazja jednego bioderka... NIE POLECAM!

Ordynarny i niemiły. Na badaniu bioderek przewracal córką jak krolikiem. Kompletny brak podejścia do dziecka. Tłumaczył, że ma 30 pacjentów i nie ma czasu. Brak słów, takich "lekarzy" omijać szerokim łukiem.

Nie polecam . Po badaniu usg bioderek , ktore trwalo minute stwierdzil u córki dysplazje lewego stawu i zlecił noszenie poduszki frejki . Córka plakala nie chciala w niej spac. Postanowilam pójść do innego lekarza ortopedy i po dokladnym badaniu , ktore trwalo 20 min okazało sie ze dysplazji nie ma.

Po wypadku samochodowym dotarłem do szpitala. Pan doktor przed badaniami kazał mi poruszać się szybciej, ponieważ nie miał na mnie zbyt wiele czasu. Samo wstawanie z wózka inwalidzkiego sprawiało problem. Niestety na tyle sprawiało mi to problem, iż doktor zaczął być nachalny i w dalszym ciągu mnie pośpieszał. Po zwróceniu mu uwagi, zostałem wyrzucony z badań. Dzięki doktorowi badania się przełożyły na kolejny dzień, a wszystko skończyło się niemal natychmiastowym wypisem ze szpitala. W dwa dni wyleczony, niesamowity lekarz.

zdecydowanie odradzam każdemu, lekarz ordynarny i niemiły, nie obchodzi go pacjent zupełnie.własnie przez takich lekarzy szpital w Wieluniu ma taką złą opinie.

P. Gorski Usuna mi Łąkotke w kolanie zamiast jej uszkodzona czesc.Sam zabieg to zero skrupulow jakby robil to za KARE! miesiace lata albo nawet cale zycie rehabilitacji kolano nie bedzie juz tak sprawne jak by moglo byc:(( Przestzegam omijac tego medyka z daleka.

Przestrzegam przed tym lekarzem.Na pogotowiu tak złożył złamana rękę mojej mamie,ze po tygodniu okazało się,ze musi mieć ja łamaną i drutowaną.

Polecam,Przyjmował w szpitalnej przychodni.Spełnił oczekiwania związane z leczeniem.

Ok ale mogło by być lepiej.Tania wizyta

Ok ale mogło by być lepiej.Tania wizyta

w godzinach nocnych niechętny był do przyjęcia naszego dziecka, które było skierowane przez lekarza w ambulatorium( którego obrażał), a córka wg doktora Gorskiego nie wymagała interwencji chirurgicznej.Po dobie córka była już na bloku operacyjnym