lekarz Maciej Grela

Bardzo dobry pediatra.Naprawdę godny polecenia.Do kazdego pacjenta podchodzi indywidualnie.Mnie i mojej rodzinie pomógł już nie raz,kiedy inni lekarze nie byli skuteczni.Dokładny,kompetentny,odpowie rzeczowo na każde pytanie.

nie zawsze skuteczny tylko czasem, dość drogi, kasuje tak samo nawet gdy dwoje osób udaje się do niego po poradę np. matka i dziecko.

BARDZO DOBRY LEKARZ, ZAWSZE JEZDZE TAM Z DZIECKIEM JAK JEST CHORE. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rzeczowy, kompetentny lekarz. Do tego mily, nie spieszy sie z wizyta. Dokladnie mowi, ktory lek na co, o ktorej godzinie itd. Kaze do siebie zadzwonic po paru dniach i powiedziec, czy dziecku pomaga!

rewlacja !!! cierpliwy, nie zapisuje od razu antyboityku !!!

rewlacja !!! cierpliwy, nie zapisuje od razu antyboityku !!!

Swietny lekarz! zauwazyl u dziecka problem, ktory zignorowalo 4 innych lekarzy, skierowal do odpowiednich specjalistow i dzis moje dziecko jest zdrowe;) zawsze mozna do dr zadzwonic;) a to duzy plus, gdy cos sie dzieje! Mily, rzeczowy, konkretny:)

Lekarz z powołania i super człowiek.Polecam.

Lekarz z powołania i super człowiek.Polecam.

lekarz godny polecenia, kompetentny, uprzejmy.LEKARZ Z POWOŁANIA obecnie to żadkość

Bardzo kompetentny pediatra, z podejściem do dzieci, a do tego bardzo uprzejmy. Można do niego zawsze zatelefonować z każdym problemem zdrowotnym dziecka, zawsze coś poradzi

Jeśli ktoś wie co to znaczy powołanie, to właśnie o tym lekarzu mozna powiedzieć, że jest lekarzem z powołania. Dziś już niewielu takich. A moze wielu? Oby!!!!!!!!!