Maciej Grotowski

Cudowny człowiek. W życiu chyba nie spotkałam tak fantastycznego lekarza. Pan doktor jest bardzo inteligenty, miły, sympatyczny, a do tego jest profesjonalistą w swoim fachu. Bardzo troszczy się o swoich pacjentów, dopytuje o szczegóły, doradza. Poszłam z zamiarem usunięcia jednego znamionka, a w ciągu pół roku udało mi się być na kilku zabiegach, gdzie Pan doktor usunął mi ich nawet osiem, co świadczy o tym, że nie trzeba czekać 2 lata na termin do dobrego lekarza (wszystkie zabiegi na NFZ). Doktor ma taką precyzję i ogromne doświadczenie, że po usunięciu praktycznie nie widać śladu. Polecam z czystym sumieniem ;)

Wycięcie tłuszczaka. Do mnie bardzo dobre podejście, fachowe i zwięzłe . Zabieg był sprawny ,bardzo estetycznie wykonane szycie.

Konkretny gość, Fachowiec na 100% Miły, konkretny i zaangażowany w swoją pracę. Śmiało poleciłem tego specjalistę kolejnym znajomym którzy też byli zadowoleni z opieki lekarskiej.

Konkretny gość, Fachowiec na 100%
Miły, konkretny i zaangażowany w swoją pracę.

Zdecydowanie nie polecam. Lekarz ten jest bardzo niekulturalną i nieuprzejmą osobą z lekceważącym podejściem do pacjenta.

Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Nieuprzejmy, arogancki. Odesłał mnie z niczym, pomimo tego, ze poinformowałam o bólu w kolanie od dłuższego czasu. Cieżko uwierzyć, ze w tych czasach mozna jeszcze natknąć się na takich ,,lekarzy”..

Pan doktor przyjmuje do gabinetu pacjentów w kolejności według własnego uznania, czekałem długo na swoją kolejkę, chwilę przed moim wejściem do doktora zapukał kobieta z terminem na godzinę po mnie, Pan doktor na moją uwagę, że teraz chyba powinienem ja wejść odpowiedział, że tamtą Pani wejdzie pierwsza nie podając powodu i głupio się śmiejąc z wielką satysfakcją. Podejrzewam, że po złości stwierdził, że nic mi nie dolega, skoro lecze się od lat na zakrzepicę i dostałem pilne skierowanie. Człowiek niepowazny, niekompetentny, to się do prasy nadaje. Za co ja płacę składki?

Po pierwsze jakaś kobieta siedzi w trakcie wizyty nie wiadomo po co. Po drugie doktor zachowywał się niekulturalnie(lekceważenie, niesłuchanie). Nie rozpoznał przyczyny i ogólnie nic nie pomógł. Strata czasu. Na prośbę, żeby coś doradził, ponieważ nie jestem z Warszawy, odpowiedział, żebym wracał do miejsca, skąd przyjechałem. Najgorszy lekarz z jakim miałem dotychczas do czynienia.

Najlepszy lekarz specjalista z jakim miałam przyjemność. Przemiły, profesjonalny. Nie skupił się na tylko jednym pieprzyku ze skierowania, ale zajął również innymi, wytłumaczył czemu warto usuwać. Bardzo polecam!!

Nie miałam do czynienia z lekarzem do tego stopnia, aby ocenić jego kompetencje, ale w przypadku jego podejścia do pacjentów mogę wyrazić opinię. Ze skierowaniem na wycięcie kilku pieprzyków udałam się do lekarza (oczywiście wcześniej stojąc w godzinnej kolejce do rejestracji). W dniu wizyty okazało się, że Pan doktor wyjeżdża na urlop i zabiegu nie może przeprowadzić. Nie oczekiwałam nawet na przeprosiny, lecz niewielką skruchę - trochę, ze względu na poświęcony czas na dojazd i powtórne stanie w kolejce do rejestracji po numerek. Umówił mnie na następny termin, w którym ...

Umówił mnie na następny termin, w którym dzień przed zabiegiem okazało się, że nie mogę być. Zadzwoniłam do rejestracji i Pani odpowiedziała, żebym zapisała się ponownie w dogodnym dla mnie terminie. W dniu już odwołanej wizyty otrzymuje telefon prosto od lekarza wraz z "nieuprzejmymi" uwagami wraz z tym, że umawiać się powinnam z nim co do zmiany terminu.. Tylko ciekawe skąd miałabym mieć jego numer? Od kiedy to zmienia się termin bezpośrednio u lekarza?
Doradził mi również zmianę lekarza, jeżeli jestem tak.. nierozsądna..

Współczuję całej ekipie w przychodni mającej z tym lekarzem do czynienia.
Tylko, to że jest lekarzem nie oznacza, że może czuć się lepszym od innych.

Pozdrawiam:)

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u doktora Grotowskiego. Wykazuje prawdziwą troskę o pacjenta. Pełen profesjonalizm.