lekarz

Maciej Hamankiewicz

Internista

Gdzie przyjmuję
place 11

27 Stycznia 77
Będzin
50,307327619,13565230 32 267 41 89

Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
2.8/5
Kompleksowość podejścia
2.6/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
2.6/5
Ilość poświęconego czasu
2.6/5
Uprzejmość
2.7/5
Godny polecenia
2.6/5
Średnia:
2.75
34 opinie
Opinie pacjentów
1,0/5

Wstyd,że takich mamy lekarzy...Jest nieludzki,chamski,arogancki.Nawet nie potrafi poprawnie wypisać recepty.Po wizycie u niego udałam się do apteki gdzie okazało sie,że lek na serce który mi wypisał nie istnieje.

5,0/5

Nie mam zastrzeżeń. Moim zdaniem normalny lekarz i można czuć się bezpiecznie pod jego opieką i innych lekarzy na oddziale.

5,0/5

Ja do wpisu Anonima. Chyba pomyliłeś szpitale nazwiska a może ? a może powinieneś się udać do psychiatry bo ten dr Hamankiewicz którego ja znam Ordynator szpitala w Będzinie mnie raz i mojej mamie 2 razy życie ocali,ł zatem zmień lekarza na psychiatrę istotnie byłeś walnięty w głowę. Poza tym pod tak poważnymi zarzutami wypadałoby się podpisać a tak wyszedłeś na strusia i to z takim samym mózgiem.

1,0/5

Musiałem iśc do niego do gabinetu żeby się mną zajęli po dwóch dniach pobytu w szpitalu w Będzinie

1,0/5

Lekarz uważający się za wszystkowiedzącego i bez jakichkolwiek badań potrafi stwierdzić chorobę czyli w Będzinie w szpitalu leczy jasnowidz.

1,7/5

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!! Arogancki, prostacki, bez szacunku do pacjenta !!! Wychodzę ze szpitala w dużo gorszym stanie niż tutaj przyszedłem.

1,0/5

Znam przypadek osoby której Hamankiewicz podał zbyt dużą ilośc leku i osoba ta dostała udaru, inny przypadek osoby która podczas zabiegu prowadzonego przez Hamankiewicza została zarażona sepsą i prawie umarła, oraz męża chorej któremu Hamankiewicz śmiał się w twarz mówiąc "Czego pan ode mnie chce? Pana żona umiera na raka, nic nie mogę zrobić". Będzin to umieralnia na czele której stoi niejaki pan Hamankiewicz. To wstyd, że prezes Izby Lekarskiej jest tak nieodpowiedzialnym lekarzem, mającym sobie pacjentów za nic. Niestety żyjemy w takim kraju, że sprawiedliwości nie doczekamy się nigdy. Liczę, że kiedyś zajmie się nim wymiar sprawiedliwości. To kwestia czasu.

5,0/5

super facet ,szkoda tylko że zapracowany.

2,3/5

żyje dzięki Opatrzności Bożej, ma misję w zawodzie lekarza, nieść prawdę bożą i nic więcej

1,3/5

Mój ojciec trafił na oddział szpitala w Będzinie w marcu 2012 roku. Wypisany w stanie dobrym. Na wypisie podpisany Odynator Hamankiewicz. Stwierdzony nikotynizm. W lipcu ojciec ląduje w szpitalu po raz kolejny z bólem w kaltce piersiowej. Bez rtg płuc wypisany do domu z diagnozą między innymi nikotynizm. Następny pobyt w szpitalu 16lipca 2012. Tym razem trafił w ręce młodej lekarki która zajęła się problemem poważnie. Po rtg płuc diagnoza - guz płuca. Pierwszorazowy pobyt na oddziale Pana doktora Hamankiewicza nie wykazał żadnych zmian na płucach ponieważ nikt z lekarzy nie pofatygował się by odczytać opis rtg płuc. A juz wtedy można było się czegoś doszukać. Na wypisach podpisany jest ordynator Hamankiewicz. Jak można tak traktować pacjentów. Nie polecam zarówno lekarza Hamankiewicza jak również dokotora Marchwiarza oraz całego szpitala w Będzinie.

1,0/5

Lekarz, który nie wie co to godność pacjenta. Diagnozę o raku przekazuje choremu na sali łóżkowej przy pozostałych pacjentach, dodając,że już nic nie da się zdrobić. (jest internista nie onkologiem) To szczyt niekompetencji,chamstwa i braku poszanowania pacjenta. Jestem pracownikiem służby zdowia i jest mi wstyt za takie zachowanie lekarza. Rodzina zaskoczona takim" wyrokiem" w sprawie choroby, nie ma nawet siły reagować i walczyć z tym psedolekarzem.

5,0/5

Co tu komentować - uratował mi życie!

1,0/5

Naprawde nazwisko fantastyczne Ham-ankiewicz! Ten pan nie powinien nawet zwierząt leczyć... po częsciowych wynikach badań u mojego taty stwierdził ze 100% pewnością że ma raka bylismy w szoku,cała rodzina po kolejnych badaniach inny lekarz nic nie wykrył i jak usłyszał diagnoze tego pana to sie zaśmiał ale nic nie mógł na niego powiedzieć bo Pan Hamankiewicz jest szefem naczelnej izby lekarskiej i sie poprostu obawiał,ten Pan nie miał chyba takiego przedmiotu jak ETYKA,omijajcie tego Pana i szpital w będzinie.

1,3/5

Nazwisko pan "doktor" ma nie od parady...

1,0/5

łajdak i niekompetentny awanturnik Dawno powinien zostać wyrzucony z grona lekarzy

1,0/5

Najniższa z możliwych punktacja starcza za cały komentarz ...

1,2/5

Pan Doktor powinien więcej czasu poświęcić kontroli swoich podwładnych oraz pracy na oddziale zamiast być gwiazdą internetu jako "Prezes" . Szkoda ,że formalizm z jakim traktuje pacjentów oraz ich rodziny nie przekałda się na profesjonalizm w leczeniu. Wszystkim serdecznie odradzam ten szpital a w szczególności oddział Pana Doktora.

5,0/5

ZA ZAANGAŻOWANIE PRZY CHOROBIE MOJEGO MĘŻA POSIADA MOJĄ DOZGONNĄ WDZIĘCZNOŚĆ.LEKARZ NIE MUSI BYĆ TIUTIAJĄCY -WYSTARCZY ŻE JEST MĄDRY I KOMPETENTNY , A RESZTA ZALEŻY OD PACJENTA.Z CAŁYM SZACUNKIEM DLA POPRZEDNICH OPINII ,DOŚWIDCZYŁAM ,ŻE JEST GODNYM ZAUFANIA LEKARZEM.POLECAM

1,3/5

Dziwię się jego wyborowi na prezesa NRL, może z niego dobry urzędnik, ale w kontakatach lekarz - pacjent: niekulturalny, opryskliwy, zadufany do tego stopnia jak by chciał przykryć swoje braki zawodowe, ot zwykły rzemieślnik jakich wielu w tysiącach polskich wiosek i miasteczek. Rozmowa z dziennikarzem to co innego niż konsultacje z pacjentem. Dziennikarzowi można pleść bzdury, to sprzeda w mediach i nikt na to nie zwróci uwagi, wszyscy na drugi dzień nie będą pamiętyali, a pacjent będzie pamiętał bo mu na sobie zależy Panie doktorze

2,7/5

...stare porzekadło mówi,że złym człowiekiem jest ten,kto bruździ w swoje gniazdo.A kim jest ktoś,kto wyparł się swoich korzeni?/Eugeniusz Hamankiewicz-łódź/

1,0/5

Nie wykonuje swoich obowiązków lekarza i ordynatora. Nie robi żadnych zabiegów. Jest arogancki dla lekarzy, pracowników, pacjentów i rodziny pacjenta. Nie udziela żadnych rzetelnych informacji o pacjencie. W czasie pracy rozmawia przez internet i zajmuje się tylko tym. Strach powierzać mu chorego człowieka.

4,7/5

Kompetentny lecz wymagakący . mojego sąsiada wypisał bo ciagle palil a ma astme.Mnie wyleczyl.wolalbym dluzej polezec ale mowi ze maja ograniczenia finansowe. najwazniejsze ze dobry

1,0/5

Kompletny brak podejścia do pacjenta, nie ma czasu ani dla ludzi, których "leczy" ani dla ich bliskich. Wyniosły i niekulturalny. Odradzam.

5,0/5

kompetentny, konkretny, ma dobrych lekarzy i pielégniarki. dba o nas jak nikt. potrafi wytøumaczy©, ale tez wymaga. nie da pelic, duzo gada o jedzeniu.

1,0/5

Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi.niemiły i nieuprzejmy.radzę omijać szerokim łukiem.

4,3/5

mnie osobiscie nie leczyl ale wyleczyl mojego narzeczonego z chronicznych bólów żołądka i to w 2 tyg !!! poza tym uratowal zycie mojemu wujkowi, i dwóm znajomym- dobrze że wszystkich zaprowadziłam do tego lekarza bo żaden inny nie był w stanie im pomóc !!! to ze czasem malo sie zajmuje swoimi pacjentami to kwestia tego ze ma duzo zajec, ale np. po wizycie prywatnej moj chlopka zostal przez P.Hamankiewicza osobiscie przyjety przez niego na oddzial . Wiec co do kompetencji nie mam zadnych watpliwosci ze jeden z najlepszych na śląsku !!! kompelksowo podchodzi do problemu, bo jak byl sygnal ze np oprocz problemow z zoladkiem sa jeszcze z krwia to przyslala kardiologa na sale ;) uprzejmy bardzo ;) przynajmniej zawsze w stosunku do mnie, w reke zawsze podaje ;) NAPRAWDE POLECAM WSZYSTKIM !

5,0/5

jest wspaniały, bezpośredni i kompetentny. Zawdzięczam Mu zycie

5,0/5

Cieszę się bardzo,że tak dobry lekarz został wybrany na szefa Naczelnej Izby Lekarskiej. Wiele dobrego zrobił dla mnie podczas mojej choroby- zarówno ze strony fizycznej i psychicznej.

2,0/5

apodyktyczny nieprzyjemny należy na niego długo czekać

4,7/5

Bardzo miło wspominam wizyty i prywatne i szpitalne. Dzięki temu lekarzowi zaczęłam na poważnie leczyć moje nadciśnienie. Uważam, że doskonale ustawił mi leczenie. Niestety obecnie mieszkam w zupełnie innej części Polski i bardzo trudno znaleźć mi internistę, który do problemów nadciśnienia przywiązuje wystarczająco dużą wagę. Zwykle jest to problem lekceważony, aż do pierwszego zawału lub udaru... Zasyłam pozdrowienia.

5,0/5

Wzbudza szacunek- uratował mego męża z niesłychanych opresji

5,0/5

Wspaniały lekarz przystępnie omawia przypadki, z szacunkiem do chorego.

1,0/5

Nie polecam, gdyż kontakt nie był uprzejmy, na tzw odczepnego.

1,0/5

odradzam tego lekarza, nie poświęca uwagi pacjentowi, jest nierzetelny i nie wzbudza zaufania.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat