lekarz Maciej Hamankiewicz

2,8
2,7

m

05.03.2016

Wstyd,że takich mamy lekarzy...Jest nieludzki,chamski,arogancki.Nawet nie potrafi poprawnie wypisać recepty.Po wizycie u niego udałam się do apteki gdzie okazało sie,że lek na serce który mi wypisał nie istnieje.

Katarzyna

04.03.2016

Nie mam zastrzeżeń. Moim zdaniem normalny lekarz i można czuć się bezpiecznie pod jego opieką i innych lekarzy na oddziale.

Bogdan

10.09.2015

Ja do wpisu Anonima. Chyba pomyliłeś szpitale nazwiska a może ? a może powinieneś się udać do psychiatry bo ten dr Hamankiewicz którego ja znam Ordynator szpitala w Będzinie mnie raz i mojej mamie 2 razy życie ocali,ł zatem zmień lekarza na psychiatrę istotnie byłeś walnięty w głowę. Poza tym pod tak poważnymi zarzutami wypadałoby się podpisać a tak wyszedłeś na strusia i to z takim samym mózgiem.

Anonim

13.05.2013

Musiałem iśc do niego do gabinetu żeby się mną zajęli po dwóch dniach pobytu w szpitalu w Będzinie

Anonim

25.04.2013

Lekarz uważający się za wszystkowiedzącego i bez jakichkolwiek badań potrafi stwierdzić chorobę czyli w Będzinie w szpitalu leczy jasnowidz.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Internista Będzin"?

INTER-MED
Pokoju 91