lekarz Maciej Hamankiewicz

2,8
2,7

Anonim

05.01.2012

łajdak i niekompetentny awanturnik Dawno powinien zostać wyrzucony z grona lekarzy

łajdak i niekompetentny awanturnik
Dawno powinien zostać wyrzucony z grona lekarzy

Bogdan

10.09.2015

Ja do wpisu Anonima. Chyba pomyliłeś szpitale nazwiska a może ? a może powinieneś się udać do psychiatry bo ten dr Hamankiewicz którego ja znam Ordynator szpitala w Będzinie mnie raz i mojej mamie 2 razy życie ocali,ł zatem zmień lekarza na psychiatrę istotnie byłeś walnięty w głowę. Poza tym pod tak poważnymi zarzutami wypadałoby się podpisać a tak wyszedłeś na strusia i to z takim samym mózgiem.

Katarzyna

04.03.2016

Nie mam zastrzeżeń. Moim zdaniem normalny lekarz i można czuć się bezpiecznie pod jego opieką i innych lekarzy na oddziale.

Anonim

05.03.2013

Znam przypadek osoby której Hamankiewicz podał zbyt dużą ilośc leku i osoba ta dostała udaru, inny przypadek osoby która podczas zabiegu prowadzonego przez Hamankiewicza została zarażona sepsą i prawie umarła, oraz męża chorej któremu Hamankiewicz śmiał się w twarz mówiąc "Czego pan ode mnie chce? Pana żona umiera na raka, nic nie mogę zrobić".

Będzin to umieralnia na czele której stoi niejaki pan Hamankiewicz. To wstyd, że prezes Izby Lekarskiej jest tak nieodpowiedzialnym lekarzem, mającym sobie pacjentów za nic. Niestety żyjemy w takim kraju, że sprawiedliwości nie doczekamy się nigdy.

Liczę, że kiedyś zajmie się nim wymiar sprawiedliwości. To kwestia czasu.

m

05.03.2016

Wstyd,że takich mamy lekarzy...Jest nieludzki,chamski,arogancki.Nawet nie potrafi poprawnie wypisać recepty.Po wizycie u niego udałam się do apteki gdzie okazało sie,że lek na serce który mi wypisał nie istnieje.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Internista Będzin"?

INTER-MED
Pokoju 91