Super fachowiec i specjalista.Znam pana z dawnych lat.Ceni sobie prywatne.Za pieniądze zrobi wszystko,nawet aborcji dokona w swym gabinecie na Jasnej albo w Grawiidzie.Grseida to jego dziecko na spółkę z Klaudiuszem Cieplinskim który jest zięciem słynnego Olewnika który niegdyś był właścicielem zakładów mięsnych OLEWNIK. Żona ów ginekologa nijaka Beata to anestezjolog marnego formatuktora odbiła męża najlepszej koleżance.Ta zabrała córkę i wyjechała w Polskę.Beata też miała mezasle rozwiodła się z nim no nie kochała go tak bardzo jak Macieja.Beata jest bardzo pomocna swojemu mezowi- kiedyś pracowała w szpitalu na Winiarach,ale się zwolniła ...

Żona ów ginekologa nijaka Beata to anestezjolog marnego formatuktora odbiła męża najlepszej koleżance.Ta zabrała córkę i wyjechała w Polskę.Beata też miała mezasle rozwiodła się z nim no nie kochała go tak bardzo jak Macieja.Beata jest bardzo pomocna swojemu mezowi- kiedyś pracowała w szpitalu na Winiarach,ale się zwolniła bo nie chciała patrzeć na ciągłe zdrady męża ( który ma nieślubne dziecko z pielęgniarka będąca żona marynarza- ta w niesławie zwolniła się że szpitala.Ostatecznie zmieniła miejsce zamieszkania,podobno mąż ja zabrał w nieznane)Pani Beata podjęła pracę w Życie i w roku 2000 na rękę dostała 3 tys.zl.Malzenstwo toto typowe osoby dla których liczy się jedynie kasa.Piisxe,by zrobić im odpowiednią reklamę,na.jaka zasługują gdyż na mej osobie dokonał doktor aborcji,która w roku 2000 wynosiła 2 tysiące złotych.Ponadto nadmieniam że ten ginekolog złożył mi propozycje w 1998 roku- chciał bym przyszła do niego do pokoju lekarskiego po dyżurze na noc.Po co? Sami sobie Państwo na to pytanie odpowiedzieć.Mydle,że dużo zawdzięczam temu lekarzowi gdyż pomógł mi w potrzebie,a mianowicie krótko mówiąc że wykonał skrobankę czyli aborcję.

Polecam Pana Doktora Hawryluka jest profesjonalistą pod każdym względem jestem pacjentką 23 lata polecam każdej kobiecie która zastanawia się jakiego lekarza wybrać. Wielki szacunek dla Pana doktora.

Witam, dr Maciej Hawryluk jest najlepszym lekarzem, a przede wszystkim jest człowiekiem godnym zaufania, w którego ręce powierzyłam Własne zdrowie. Wśród innych lekarzy to co Jego wyróżnia to doskonałe przygotowanie, dokładność i kompetencja. Jest życzliwy i uprzejmy, nie bagatelizuje problemów, z którymi do Niego przychodzę, a oprócz tego, że poświęca pacjentce tyle czasu, ile ona potrzebuje, to zawsze można się z Nim telefonicznie skontaktować i uzyskać poradę. Jest naprawdę uczciwym człowiekiem, z dużą dozą poczucia humoru. Ja zdecydowanie polecam dr Hawryluka Proponuję, żeby wszystkie osoby, które dokonują wpisów opinii, trzymały ...

Proponuję, żeby wszystkie osoby, które dokonują wpisów opinii, trzymały się zasad ustalonych przez moderatora strony

Profesjonalny , podchodzi do problemu metodycznie i potrafi wytłumaczyć dlaczego nie mogłam zajść w ciążę , po zrobieniu badań poddałam się trzem zabiegom inseminacji i następnie in vitro i dziecko temu zabiegowi w GRAVIDZIE mam dziecko .Polecam każdej kobiecie . Jeśli masz problem z zajściem w ciążę to tylko GRAVIDA

dobrze że ma przyjaciela ordynatora to go kryje

dobrze że ma przyjaciela ordynatora to go kryje

Od kilku lat jestem pod stałą opieką tego lekarza i nie żałuję wyboru. Długo nie mogłam zajść w ciążę. O tym,że doktor Hawryluk zajmuje się leczeniem niepłodności dowiedziałam się od znajomej. Od razu zaskoczył mnie profesjonalnym podejściem . Przeprowadził diagnostykę mnie i mojemu mężowi. Miałam nawet zabieg laparoskopii. Ale było warto.wkrótce zaszłam w ciążę. Mam córeczkę. Ma dwa latka, a teraz staramy się o drugie dziecko. Doktor ma bardzo nowoczesny gabinet i sprzęt. Na miejscu wykonuje potrzebne badania. I najważniejsze jest zawsze dostępny on albo pani Małgosia. Zdecydowanie mogę go polecić innym pacjentom.