dr n. med. Maciej Jackowski

Neurolog

2,9
2,9

Wspaniały lekarz. Potrafi trafnie postawić diagnozę. Cierpliwy,wysłucha pacjęta.Kiedy trzeba skieruje na dodatkowe badania a przy tym wszystkim dobry człowiek.

Lekarz bardzo nie mily, olewa pacjenta wrecz mial pretensje ze czlowiek przyjechal do szpitala i zawraca mu glowe. W rozmowie ignorujacy co do kompetencji to rece opadaja. Pan "doktor" stwierdzil ze moj stan nie jest powazny ze musialam cos dzwignac i podraznilam badz wypadl mi kreg i przyszlam sobie tutaj polezec tylko! Poczym okazalo sie ze musze byc natychmiast operowana bo dwa kregi zaciskaja mi rdzen kregowy i przestane chodzic(konsultacje prywatne w Katowicach). Tak ze sami ocencie wiedze pseudo lekarza ktory dostal sie na stolek i mysli ze juz nic nie musi robic. Omijac pana Jackowskiego szerokim lukiem.

nie polecam, prosiliśmy o wykonanie telefonu do innego szpitala,nie był skoro do pomocy dopiero po otrzymaniu białej koperty z chęcią pomógł!

lekarz odpychający i niemiły.chcesz pożyć to omijaj szerokim lukiem tego pseudo lekarza.

Bardzo dobry lekarz i człowiek. Polecam nie tylko chorym na SM.

Bardzo dobry lekarz i człowiek. Polecam nie tylko chorym na SM.

Dla pacjentów z SM i nie tylko kompetentny i oddany lekarz

Dla pacjentów z SM i nie tylko kompetentny i oddany lekarz

Będąc w gabinecie czuję się jak natrętny owad.Nie wiem czy pan doktor traktuje mnie jak symulantkę,czy hipochondryczkę.Przy rwie kulszowej wspaniały fachowiec,natomiast przy zawrotach będących następstwem tragicznego wypadku myślę o zmianie lekarza.

Jestem pełna podziwu dla kompetencji tego lekarza. Rozumie pacjenta jak również problemy rodziny pacjenta. Zdecydowanie polecam tego neurologa.

Nie znam bardziej kompetentnego neurologa. Jeżeli miałbym polecić prawdziwego lekarza byłby nim dr Jackowski Maciej. Od lat pozostaje człowiekiem, a tego niestety nie można powiedzieć o wielu częstochowskich neurologach i niestety o innych specjalistach też.

Nie polecam tego lekarza ! ! ! Po zwykłym TK głowy z kontrastem gdzie zwykły lekarz widział zmianę i guza mózgu, dr. Jackowski nie postawił rozponania tylko wypisał pacjentkę do domu mówić że nic się nie dzieje. Potem okazało sie po tygodniu że to był góz mózgu gwieździak 3 stopnia. NIE POLECAM LEKARZA ! ! !