lekarz Maciej Jankowski

Doktor nie słucha pacjenta, nie zebrał wywiadu na czym mi zależy, zgubiono dokumenty zebrane podczas pierwszej wizyty wraz ze zdjęciami, moje wyciski wygrzebywano z kosza na śmieci przy mnie! D. Jankowski uśmiercił mi 2 zęby i musiałam przeleczyć te zęby kanałowo u nich w klinice d.Jankowski na wszystko miał wytłumaczenie, zarówno do swoich pracowników zwracał się bardzo nieuprzejmie jak i mnie jako Klienta traktował bardzo powierzchownie. Zaproponował mi kolor koron A2 argumentując że każdemu takie robi i kolor pasuje każdemu. Nie był to argument który mnie przekonał, doktor nie umiał odpowiednio dobrać mi koloru i kazał abym sama sobie podjęła decyzję. Zadzwoniłam wtedy do innych klinik protetycznych żeby dowiedzieć się jak powinno się prawidłowo wybrać kolor. To lekarz wraz z protetykiem który taką pracę wykonuje powinien dopasować kolor- specjaliści są w stanie ocenić jak dany kolor będzie wyglądał na dużej powierzchni (aż 6 zębów przednich) - jednak w Prodental nikt mi nie pomógł. Po każdej wizycie u doktora wychodziłam z kolorową protezą zastępczą. Protezy zastępcze wykonywał z materiału który zastygał i miałam zabarwioną niebieską protezę bo się dostał środek z wycisków i tak mnie wypuszczał z gabinetu - wstydziłam się odzywać do ludzi a mam pracę taką która głównie na spotkaniach polega. W domu ból i krwawiące dziąsła. Wszystko tolerowałam bo czekałam na właściwą ostateczną protezę. Przyjechałam na wizytę ostateczną jednak okazało się, ze dziś nie mam wizyty bo most nie przyjechał-pokazałam zapis oraz informacje że nikt się ze mną nie kontaktował i nie odwoływał wizyty. Okazało się że jechałam ponad 1h niepotrzebnie bo klinika zapomniała do mnie zadzwonić i odwołać wizytę. Nadal czekałam na protezę. Pod koniec Maja proteza zastępcza pękła. Jak zobaczyłam docelowy most to się załamałam. Proteza wykonana źle, nie wchodziła pod dziąsła, zęby wystawały do przodu, kolor nieodpowiedni - nie dałam sobie zacementować tak złej i niedopasowanej pracy. Zapłaciłam całość i zabrałam most aby skonsultować się z innymi protetykami. Kształt zębów był ok - ale tylko to było dobrze wykonane. Musiałam dalej leczyć się już w innej klinice gdzie ten proces wyglądał zupełnie inaczej. Chciałam porozumieć się z doktorem Jankowskim aby zwrócił część kosztów za źle wykonaną pracę jednak uznał że nie zwróci mi NIC mimo, że nie zacementował mi mostu a ja go nie zaakceptowałam. W innej klinice wykonano dla mnie bardzo ładny i dopasowany most. Kolor dobierał mi stomatolog wraz z protetykiem który przyjechał na wizytę aby powiedzieć co może mi zaproponować. Następnie poprosiłam PRODENTAL o całą moją dokumentację. Nie chciano mi jej wydać od razu - musiałam poczekać (nie wiedzieć czemu).Sprawa jest już w sądzie ponieważ d.Jankowski nie chciał dyskutować i dojść do porozumienia. Zadowolenie pacjenta nie liczy się dla pana Jankowskiego. Odradzam jakiekolwiek zabiegi protetyczne w tej klinice które wykonuje Pan Jankowski. Kontakt do mnie: gotowicka.dorota@gmail.com

Pierwszy stomatolog, którego jestem w stanie polecić. Miły, wszystko tłumaczy, informuje o kosztach, a przy tym dobrze leczy zęby ( nie zapeszając :) )

wspaniały specjalista i wspaniały człowiek. Liczne moje zęby wyleczone przed 10 laty przez niego są nadal w świetnym stanie. Wysoka kultura, przyjazny stosunek do pacjenta, skłonność do obniżania kosztów leczenia.

Miły, kompetentny, niedrogi, godny polecenia.

Miły, kompetentny, niedrogi, godny polecenia.

Jedyny stomatolog, któremu zaufałam :)

Jedyny stomatolog, któremu zaufałam :)

Wyjaśnia co się stalo w konkretnym przypadku ,jaki będzie tok leczenia . W trakcie wizyty tłumaczy pacjentowi po kolei co się dzieje w danej chwili .Pan Doktor zdobył moje zaufanie . Polecam