lekarz Maciej Kamiński

Laryngolog

2,4
2,4

Gdy weszłam stawiał sobie pieczątki na kartce, nawet na mnie nie spojrzał. Po usłyszeniu objawów, bez badania powiedział, że mam iść do alergologa. Niezbyt przyjemny, ma olewający stosunek do pacjenta, byleby się już pozbyć, byle jak najszybciej pchnąć kolejkę dalej. Czekałam na wizytę ponad dwa miesiące, nie dowiedziałam się nic. Nie polecam nikomu, bo po prostu straci czas.

Nie polecam, Pan lekarz wykazał się dużym stosunkiem lekceważącym. Nie skierował na badania, mimo bolącego guzka. Mam wyjść i zapomnieć o dolegliwościach. Później ludzie chorują, bo znikąd pomocy!

Ja niestety nie jestem zadowolona z przebiegu wizyty i diagnozy Pana doktora Po konsultacji u innego lekarza okazała się bardzo skrajna i błedna Wizyta trwala 5 minut Odradzam dla własnego dobra

Ja niestety nie jestem zadowolona z przebiegu wizyty i diagnozy Pana doktora
Po konsultacji u innego lekarza okazała się bardzo skrajna i błedna
Wizyta trwala 5 minut
Odradzam dla własnego dobra

Czytając opinie innych osób, jestem lekko zniesmaczona, gdyż dr Kamiński przyjmuje w szpitalu MSWIA i leczę się u niego już któryś rok, jestem stałą pacjentką i jestem zadowolona z efektu. Pracuję w szkole i jestem narażona na zapalenie krtani czy bolące gardło i z takimi problemami zgłaszam się do dr Kamińskiego, nigdy nie spotkałam się z jego negatywnym podejściem do pacjenta zawsze udziela fachowej porady, wypisuje leki, które są skuteczne, zaprasza na wizytę kontrolną, dziś również byłam i jak zwykle nie zawiodłam się. Taki lekarz to fachura w swoim zawodzie, zawsze jest uprzejmy i miły, zdarzyło mi się nie być zarejestrowanym, a Pan dr przyjął mnie, nie robiąc wyrzutów sumienia, tylko z uśmiechem do pacjenta, mimo tego, że korzystam z kasy chorych, a nie prywatnie.

Byłam u tego lekarza w pzrychodni przy szpitalu MSWiA w Poznaniu, przyjmuje na NFZ i mimo to był bardzo uprzejmy, odpowiedział na wszystkie moje pytania i podał alternatywne metody leczenia. Jestem bardzo zadowolona przynajmniej z pierwszej wizyty, teraz czekamy na wyniki leczenia :)

Miałem zaszczyt być na wizycie prywatnej u dr. Kamińskiego w przychodni Med-Lux w Luboniu. Zapłaciłem 100zł za wizytę i jedyne pytanie jakie mi zadał zniesmaczony dr Kamiński podczas wizyty to "ilu pacjentów czeka jeszcze do niego w kolejce". No tak, była już 17.30, wiec chciał szybko uciekać do domu, bo żona pewnie z zupą cebulową czeka na przepracowanego męża. Co to dla niego, że pacjent płaci 100zł za wizytę. Wizyta trwała 3 minuty, ale w tej sytuacji to chyba spory plus, bo aż ręka świerzbi żeby palnąć w taki zakuty łeb.

Byłem u dr Kamińskiego i mam mieszane uczucia i ktoś jeszcze był u tego laryngologa w med- luxie i może cos więcej powiedzieć?