mgr Maciej Kasperkowiak

Audiolog

Pan mgr Maciej Kasperkowiak jest najlepszym fachowcem z dziedziny słuchu z tych, których dotychczas poznałam w Inowrocławiu przez ostatnie 8 lat( najgorzej oceniam Audiofon przy ul Farnej) Jest nie tylko bardzo kompetentny w swojej dziedzinie- to jest niezwykle uprzejmy i bardzo uczciwy!!! Panie Macieju- bardzo dziękuję Panu za wieloletnią współpracę. Proszę, niech Pan powraca do swojego powołania i pacjentów., Bardzo nam Pana brakuje Wdzięczna pacjentka Janina S

Panie Macieju- bardzo dziękuję Panu za wieloletnią współpracę.
Wdzięczna pacjentka Janina S

Pan Maciej jest przede wszystkim bardzo kompetentny - już po pierwszej wizycie widać, że zależy mu na dobru i zadowoleniu pacjenta, a nie na wciśnięciu na siłę aparatu i to najdroższego. Pełen profesjonalizm. Ponadto jest sympatyczny i ma ludzkie podejście. Bardzo polecam!

moge polecic .mily czlowiek ,bada bardzo dokladnie .mam problemy z szumamu usznymi i nikt wczesniej mi nie potrafil pomoc ,a teraz jakos funkcjonuje .nie nagabuje do kupienia aparatow jak w innych firmach .polecam.

Bardzo dobry fachowiec i uczciwy człowiek. Polecam!

Bardzo dobry fachowiec i uczciwy człowiek. Polecam!

Moja mam miała już trzy aparaty w różnych firmach, ale źle słyszała i ich nie nosiła. Dopiero teraz jest zadowolona, korzysta, a przede wszystkim SŁYSZY. Badań miała tu wykonanych więcej niż w szpitalu, za aparat zapłaciłyśmy zdecydowanie mniej niż wcześniej gdzie indziej. Polecam.