dr n. med. Maciej Kościelecki

Ginekolog, Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Jestem zaskoczona opiniami w internecie na temat tego lekarza. Trafiłam na doktora w szpitalu MSWiA w Lublinie, z zagrożona ciąża i plamieniami. Doktor to złoty człowiek, od wejścia sią mną zajął, zadawał potrzebne pytania i sam odpowiadał na moje pytania, wszystko tłumaczył, jeśli coś go zaniepokoiło to poprostu mówił jak jest / jak może być, nie owijając w bawełnę. Bardzo sympatyczny, uśmiechnięty, a przede wszystkim doświadczony lekarz, jest delikatny przy badaniu. Na oddziale ma bardzo dobry kontakt z personelem. To lekarz z powołania, oddany pacjentce, będę o nim mówić same dobre rzeczy. Dziękuję doktorze 🙂

Super lekarz miły i kompetentny. Bardzo polecam. Wiele lat jestem pod opieką doktora i czuję się dobrze zaopiekowana ze względu na jego wysokie ùmiejetnosci. Jeśli chodzi o zabiegi i operacje również.

Super lekarz miły i kompetentny. Bardzo polecam.

Mam abonament i chciałam zrobić sobie kompleksowe badania, m.in. cytologię i usg o czym poinformowałam na początku wizyty. Cytologię miałam robioną rok wcześniej u innego lekarza i wyniki były dobre, jednak pan doktor nie chciał zrobić badania, gdyż jak powiedział, cytologia to mocno ingerencyjne badanie i nie trzeba go wykonywać wg nowych wskazań co 3 do 5 lat (sic!). Gdyby jego żona lub córka chciały zrobić sobie takie badanie bez konkretnej przyczyny, to poradziłby im wypić w zamian kieliszek wina (!). To była profesjonalna porada lekarska. Zostałam zbadana normalnie i ...

Zostałam zbadana normalnie i choć pan doktor jest bardzo delikatny, to samo badanie zrobione było ot tak, nieuważnie i w jakieś 2 minuty. Po kilkuminutowej argumentacji z mojej strony dostałam skierowanie na usg i na kilka dodatkowych badań krwi.
Ta wizyta była kompletną stratą czasu – przynajmniej nie pieniędzy – i do tej pory nie zdarzyło mi się, żeby lekarz potraktował mnie z takim lekceważeniem i pobłażaniem. Może gdyby nie to, że powiedziałam o abonamencie na samym początku, to zostałabym potraktowana poważniej – jakby to było moje widzimisię, że chcę zrobić sobie cytologię i resztę badań, które mam prawo zrobić. Zdecydowanie nie polecam.

Kompetenty i rzetelny. Jest faktycznie zainteresowany zdrowiem pacjenta. Odpowiada na każde pytanie i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Ponadto jest uprzejmy i bardzo sympatyczny, co dodatkowo wpływa na komfort wizyty w gabinecie. W trakcie pobytu w szpitalu widziałam, że wszystkie pacjentki traktuje jednakowo - bez względu na wiek, itd. Bardzo dobry i faktycznie godny polecenia lekarz.

Nie polecam! o wszystko trzeba sie pytać..złe podejscie do pacjentki..stracony czas dalej nie wiem co mi jest,a powiedzial ze na usg trzeba przyjsc do luxmedu prywatnie,nie kazdego stac na prywatne..wypisane mam leki nie wiem na co bo niby nic mi nie ejst a leków kupa..nie polecam

Lekarz rewelacja. Właśnie leżę w szpitalu i zamierzam zmienić swojego lekarza do którego chodzę od kilku lat.

Moja wizyta trwala 2 min. O leki i objawy musialam wypytac b sam z siebie nic nie powiedzial. Wydaje mi sie ze podstawowe rady jako ginekolog powienien sam udzielic za tyle pieniedzy. Nie kazdy ma matke,ktora wytlumaczy co i jak na poczatku ciazy. Ja mam Kogo sie zapytac ,ale wyobrazam siebie ze nie wszyscy maja i podstawowe inf powinien zalecic lekarz. 90 zl 2 min i prosze zamknac drzwi.

Fachowe słownictwo, nie zawsze zrozumiałe dla pacjentki.

Fachowe słownictwo, nie zawsze zrozumiałe dla pacjentki.

Pan doktor humorzasty, neurotyczny - wystarczy zadać pytanie i od razu reaguje jak "król" któremu zawraca się głowę. Bez szacunku do pacjentki - traktuje bardzo protekcjonalnie - niemal niegrzecznie. Kompetencji nie podważam, ale nie polecam.

Kompetencji nie podważam, ale nie polecam.

Brak kompetencji ! Nie polecam ! Moja wizyta trwała 5 minut i dano mi do zrozumienia, że nie ważna jest moja choroba tylko pieniądze. Zostałam potraktowana przedmiotowo. Jeszcze żaden lekarz mnie tak nie potraktował.