dr Maciej Kowalczyk

Kilka lat temu trafiłem z rodzącą żoną na tego dyżurnego w Ujastku - do tej pory bardzo źle to wspominamy. Dr Kowalczyk wykazał się niebywałym chamstwem i niedbałością. W trakcie porodu wykrzykiwał hasła typu "Rozkładaj nóżki młoda, bo mu uszy pokrzywisz!" itp. Zupełny brak podstaw relacji lekarz-pacjent. Gdy relacjonowaliśmy przebieg porodu innym ginekologom, twierdzili, że postępowanie Doktora jest nieco archaiczne i mało zgodne z aktualnymi wytycznymi (to już nie mnie oceniać). Doktor cieszy się dobrą opinią wśród pacjentek w sektorze prywatnym, co jeszcze bardziej martwi. Jak kiedyś stwierdził słynny polski lekarz, "Nie będzie dobrym lekarzem, kto nie jest dobrym człowiekiem". Stanowczo odradzam "usługi" tego Pana.

Jestem pacjentką Pana Doktora od kilu miesięcy. Zawsze mogę liczyć na fachową, merytoryczną informację o stanie mojego zdrowia i planowanych kolejnych etapach leczenia. Podczas wizyt Pan Doktor nie spieszy się, poświęca mi tyle czasu, ile wymagają tego okoliczności. Jest zawsze dostępny pod telefonem. Prowadząc leczenie swoją uwagę zwraca nie tylko na problemy ginekologiczne, ale także dba o pozytywne nastawienie pacjentek. Dzięki dużemu poczuciu humoru i trafionym radom zawsze wprowadza przyjazny nastrój, i zachęca do optymizmu. Polecam!!!

Urodziłam dzięki dr zdrowe dziecko a ciąża była z komplikowana, polecam

Urodziłam dzięki dr zdrowe dziecko a ciąża była z komplikowana, polecam

Poświęca sporo czasu na wizytę, dobre podejście do pacjentki, poczucie humoru które rozładowuje atmosferę. Polecam:)

Jestem byłą pacjetka Pana doktora.Pan doktor liczy tylko na zysk nie liczy sie pacjętka tylko jej portfel lub karta kredytowa.Zdecydowanie odradzam.

jest ok wszystkim polecam doktor bardzo dobry

jest ok wszystkim polecam doktor bardzo dobry