lekarz Maciej Król

Pan doktor jest niesamowity. Operował mnie dwa razy. Dzięki niemu jestem w pełni sprawna. To prawdziwy fachowiec. Ma ogromną wiedzę, umiejętności i niesamowite podejście do pacjenta. Nigdy nie zostawił mnie w potrzebie! To lekarz z powołania. Polecam wszystkim z całego serca.

Lekarz, ktorego rekomendowala bym kazdemu z jakimkolwiek ortopedycznym problemem ! Bardzo profesjonalny i etyczny , Z ogromna wiedza , ktora caly czas poglebia , Niesamowite doswiadczenie . Musze jeszcze Wspomniec o wysokiej kulturze osobistej , opanowaniu i spokojnej atmosfery w czasie wizyty co jest Bardzo wazne dla pacjenta! Wiecej takich lekarzy !!!

Świetny specjalista, godny polecenia, poświęca się pacjentowi. Odpowiada na różnorodne pytania dotyczące choroby, spokojny, profejsonalny!

Maciej Król, gdyby nie on nie jeździł bym dzisiaj na nartach a dzięki niemu śmigam aż miło! Pełen profesjonalizm, fachowość i pewna ręka /wiem co mówię, jestem po artroskopii kolana/ a przy tym ciepły, miły i uczynny człowiek, mało jest w dzisiejszych czasach takich lekarzy.

To prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie , godny polecenia.

To prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie , godny polecenia.

Lekarz jakich mało, z wielkim poswieceniem. Goraco polecam.

Lekarz jakich mało, z wielkim poswieceniem. Goraco polecam.

Fachowiec jakich mało. Cierpliwość to jego pierwsze imię a spokój, opanowanie i profesjonalizm - drugie. Budzi ogromne zaufanie, odpowiada na wszelkie pytania. Życzliwie podchodzi do pacjenta. Polecam Doktora Króla każdemu kto szuka prawdziwego specjalisty w tej dziedzinie!!

Człowiek cierpliwy, pełen zrozumienia, łagodny, życzliwy.

Człowiek cierpliwy, pełen zrozumienia, łagodny, życzliwy.