prof. dr hab. n. med.

Maciej Krzakowski

Onkolog

Gdzie przyjmuję
place 11


Warszawa
52,229675621,0122287

Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
3.5/5
Kompleksowość podejścia
3.5/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
3.3/5
Ilość poświęconego czasu
3/5
Uprzejmość
3/5
Godny polecenia
3/5
Średnia:
3.25
4 opinie
Opinie pacjentów
4,8/5

zachorowałam na raka kilka lat temu, niestety nawrót choroby spowodował, że trafiłam do profesora, dawno nie spotkałam na swojej drodze tak uczynnego lekarza, tak miłego, wytłumaczył mi wszystko co i jak i poświęcił naprawdę sporo czasu, nie poganiał, powiedział, ze mogę zadawać pytania a do tego jest niezwykle sympatyczny i pogodny widać że po prostu lubi leczyć ludzi, może nie zawsze ma takie możliwości i stąd te opinie, ale to po prostu fajny lekarz.

1,3/5

nie podał ceny, ale tyle zasugerował za opieke. A nie dał opieki, bo mąż zara umarł, a on pieniędzy nie oddał

5,0/5

Jestem pacjentką prof Krzakowskiego od 10 lat. Nie rozumiem poprzedniej opinii o nim. Według mnie to świetny specjalista, przeszłam pod jego opiekę od innego lekarza który tylko odznaczał terminy moich wizyt kontrolnych i nic więcej (żadnych badań przez 2 lata)Jestem po chorobie nowotworowej i po chemioterapii. Prof Krzakowski jak zobaczył moją teczkę natychmiast zlecił wszystkie potrzebne badania.Teraz co roku mam robione kompleksowe badania.Mam do niego pełne zaufanie. Może czasem i jest zdenerwowany -jak każdy człowiek ale ja osobiście na sobie tego nie odczułam.Zawsze mogę się do niego zwrócić jak mnie coś trapi i zawsze otrzymywałam konkretną odpowiedź na dany temat.Nigdy nie zbył mnie zdawkową opinią że nic mi nie jest -wręcz przeciwnie zawsze dokładnie sprawdza moje obawy. Jeśli chodzi o jego fachowość to nieraz miałam okazję zobaczyć (będąc u niego na kontroli)jak inni lekarze przychodzą do niego z prośbą o poradę w sprawie jakiegoś pacjenta. Widać że bardzo liczą się z jego opinią.Jak najbardziej poleciłabym tego lekarza każdej osobie chorej na raka. Zaznaczam że nie jestem z nim spowinowacona i że dostałam się do niego jak normalny każdy pacjent.Po prostu poprosiłam o konsultację i zostałam.(Nic mnie to również nie kosztowało).

1,7/5

Krajowy specjalista, który jest na służbie NFZ, a zwykły człowiek to dla niego jest niczym po prostu. I jeszcze cham straszny, bez serca człowiek i żaden z niego jest lekarz tylko urzędnik bez duszy w ogóle. Pacjent umiera, a jemu sie leczyć nie oplaca i on to mówi rodzinie i pacjentowi.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat