dr n. med. Maciej Kuligowski

Psychiatra

2,6

Kompetentny, dobrze dobiera leki i trafił od razu z moją diagnozą, wytłumaczył na czym polega choroba i jaki będzie sposób jej leczenia, nie mam zastrzeżeń.

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Pan doktor pyta o wszystkie ważne informacje na temat samopoczucia, a także odpowiednio dobiera leki. Przypominam, że lekarz to nie kolega tylko wykonuje swój fach, bo taką opinię widziałam na stronie. Godny polecenia. Pozdrawiam

Godny polecenia.
Pozdrawiam

Jedyne co potrafi to wzbudzać zaufanie tytułem dr n.med.Schematyczny,brak indywidualnego podejścia do pacjenta,nieuprzejmy i oczywiście bije dzienne rekordy na poczet nfz.Nie polecam!

Sztywny, rozmawia w pośpiechu. Schematyczny. Nie angażuje się emocjonalnie. Nie polecam

Konkretny lekarz, ale raczej nie psychoterapeuta, więc nie polecam na pierwszą wizytę. Wiedza rzetelna, ale wizyta dość na szybko. Nie można było się 'wygadać'.