lekarz Maciej Kupajski

Urolog

Od kilku tygodni zmagałem się z kamicą nerkową , aż pewnego dnia dopadła mnie kolka nerkowa ,bardzo ostry ból ,karetka zabrała mnie na SOR gdzie po 10 godzinach ,właściwie bez udzielenia mi pomocy z bólem , zostałem wypisany do domu .Następnego dnia znalazłem się w gabinecie dr Kupajskiego , który po zapoznaniu się historią choroby i zbadaniu mnie , podjął leczenie które w rezultacie spowodowało wydalenie kamieni z układu moczowego samoistnie ,chociaż było duże prawdopodobieństwo zabiegu chirurgicznego w szpitalu .Pan dr Kupajski okazał się nie tylko pełnym profesjonalizmu lekarzem z" najwyższej półki" ale także człowiekiem który potrafi zrozumieć cierpienie pacjenta którego leczy. Dziękuję Panie Doktorze, Mirosław Samelski

Duża fachowość,duża życzliwość,ogromna dobroć.Gdyby tacy lekarze wszyscy byli,napewno nie byłoby problemów ze służbą zdrowia.Panie Doktorze...tak trzymać

Lekarz bardzo uprzejmy wyrozumiały dbający o swoich pacjentów szybkie postawienie diagnozy POLECAM W 100%

Diagnoza natychmiastowa,trafność stuprocentowa,leczenie trafiona,radość życia przywrócona::-). Po problemie ani śladu. Polecam gorąco.

hhmm.. Niestety nie mogę napisać zbyt dobrze o Panu Dr. Plusem chyba jedynym jest to, że jest bardzo uprzejmy i na tym plusy się kończą. przez jakieś pół roku leczył mnie z zapalenia prostaty... owszem i w moim wieku może się zdarzyć (22), ale problem w tym, że to nie było zapalenie prostaty, a zwykłe zapalenie pęcherza (tak stwierdził mój obecny lekarz). po 2 m-cach leczenia u drugiego Dr. po problemie ani śladu.... i to jest chyba wystarczająca opinia. Ogółem wizyta trwała zawsze jakieś 2 minuty.. wypisanie recepty na leki ...

hhmm..
Niestety nie mogę napisać zbyt dobrze o Panu Dr.
Ogółem wizyta trwała zawsze jakieś 2 minuty.. wypisanie recepty na leki bez recepty :) Mam wrażenie, że jakvbym poszedł na wizytę prywatną, to inaczej by sprawa wyglądała .
Aha i to zapalenie prostaty to chyba poznał po moich oczach, bo żadnych badań nie miałem :) .

Zdecydowanie polecam Pana Doktora Macieja Kupajskiego. W pełni spełnil moje oczekiwania i jest profesjonalistą! Uprzejmość i chęć pomocy ze strony Pana Doktora jest godna pochwały i nietuzinkowości podejścia do pacjenta. Nie szukajcie nikogo innego- Pan Doktor Maciej Kupajski jest SPECJALISTĄ W SWOJEJ DZIEDZINIE! ŁB

Zdecydowanie polecam Pana Doktora Macieja Kupajskiego.
W pełni spełnil moje oczekiwania i jest profesjonalistą!

ŁB

Wizyta kontrolna trwała może ze 3 minuty i polegała jedynie na wypisaniu recepty na preparat dostępny bez recepty. Żadnego badania. Wizyta "na szybko", lekceważąca dla pacjenta. Nie polecam tego lekarza.

Pełen profesjonalizm.Zna się na swojej profesji

Pełen profesjonalizm.Zna się na swojej profesji

Mega profesjonalny lekarz. Swoją szybką diagnozą guza jądra uratował mi życie i zdrowie. 2 tygodnie wcześniej USG wykonane w szpitalu wykazało, że wszystko jest OK. Ale dolegliwości: przewlekły stan pod-gorączkowy i ból pleców wywołany powiększonymi węzłami chłonnymi nie dawał mi spokoju. Postanowiłem dalej szukać przyczyny i miałem szczęście trafić w ręce dr Kupajskiego, który bez USG wykrył guza wielkości ziarenka piasku. Dopiero bardzo dokładne USG w klinice wykrywania wczesnych chorób nowotworowych dało obraz. Jeszcze raz dziękuję!!!

Bardzo polecam tego lekarza. Wyleczył mnie ze stulejki w taki sposób, w jaki to powinno było być zrobione. Dodatkowo dobra atmosfera oraz profesjonalizm Lekarza Macieja Kupajskiego ułatwiły mi przejść przez ten trudny okres.