Maciej Kupajski

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
16 opinii

Lekarz bardzo uprzejmy wyrozumiały dbający o swoich pacjentów szybkie postawienie diagnozy POLECAM W 100%

Diagnoza natychmiastowa,trafność stuprocentowa,leczenie trafiona,radość życia przywrócona::-). Po problemie ani śladu. Polecam gorąco.

hhmm.. Niestety nie mogę napisać zbyt dobrze o Panu Dr. Plusem chyba jedynym jest to, że jest bardzo uprzejmy i na tym plusy się kończą. przez jakieś pół roku leczył mnie z zapalenia prostaty... owszem i w moim wieku może się zdarzyć (22), ale problem w tym, że to nie było zapalenie prostaty, a zwykłe zapalenie pęcherza (tak stwierdził mój obecny lekarz). po 2 m-cach leczenia u drugiego Dr. po problemie ani śladu.... i to jest chyba wystarczająca opinia. Ogółem wizyta trwała zawsze jakieś 2 minuty.. wypisanie recepty na leki bez recepty :) Mam wrażenie, że jakvbym poszedł na wizytę prywatną, to inaczej by sprawa wyglądała . Aha i to zapalenie prostaty to chyba poznał po moich oczach, bo żadnych badań nie miałem :) .

Zdecydowanie polecam Pana Doktora Macieja Kupajskiego. W pełni spełnil moje oczekiwania i jest profesjonalistą! Uprzejmość i chęć pomocy ze strony Pana Doktora jest godna pochwały i nietuzinkowości podejścia do pacjenta. Nie szukajcie nikogo innego- Pan Doktor Maciej Kupajski jest SPECJALISTĄ W SWOJEJ DZIEDZINIE! ŁB

Wizyta kontrolna trwała może ze 3 minuty i polegała jedynie na wypisaniu recepty na preparat dostępny bez recepty. Żadnego badania. Wizyta "na szybko", lekceważąca dla pacjenta. Nie polecam tego lekarza.

Pełen profesjonalizm.Zna się na swojej profesji

Mega profesjonalny lekarz. Swoją szybką diagnozą guza jądra uratował mi życie i zdrowie. 2 tygodnie wcześniej USG wykonane w szpitalu wykazało, że wszystko jest OK. Ale dolegliwości: przewlekły stan pod-gorączkowy i ból pleców wywołany powiększonymi węzłami chłonnymi nie dawał mi spokoju. Postanowiłem dalej szukać przyczyny i miałem szczęście trafić w ręce dr Kupajskiego, który bez USG wykrył guza wielkości ziarenka piasku. Dopiero bardzo dokładne USG w klinice wykrywania wczesnych chorób nowotworowych dało obraz. Jeszcze raz dziękuję!!!

Bardzo polecam tego lekarza. Wyleczył mnie ze stulejki w taki sposób, w jaki to powinno było być zrobione. Dodatkowo dobra atmosfera oraz profesjonalizm Lekarza Macieja Kupajskiego ułatwiły mi przejść przez ten trudny okres.

Pan doktor zmienił moje życie :) przeszedłem zabieg usunięcia części naskórka z penisa nie obrzezanie ale coś w ten deseń :) Pan Doktor bardzo kompetentny świetny profesionalista ;) Polecam Sosnowiec Centrum Zdrowia :) wspaniałe warunki, rana po 2ch miesiącach zagojona Pan Doktor z powołania i świetnie rozumie nie pewność obawy i ludzkie uczucia, fachowiec 100% dziękuję Doktorze dzięki panu moje życie seksualne nabrało barw !!! BARDZIEJ NIŻ POLECAM !!! LEKARZ JAKICH MAŁO OBY POLSKA MIAŁA TAKICH JAK PAN WIĘCEJ POZDRAWIAM!!! :)

Chciałem podziękować Panu Doktorowi Maciejowi Kupajskiemu za uratowanie zdrowia i życia mojemu synowi. Pan Doktor Kupajski rozpoznał u mojego syna guza jadra i od razu skierował go do szpitala. Po operacji dr Kupajski posłal syna do Instytutu onkologii gdzie syn dostał chemie. Gdyby nie szybka diagnoza Pana doktora i dobrze wykonana operacja nie wiem cZy mój syn by jeszcze żył.Polecam wszystkim tego lekarza.To dobry człowiek. Dziekuję jeszcze raz za pomoc i dobre słowa w tych trudnych dla całej naszej rodziny chwilach.Wdzięczny ojciec.

Prawie rok leczyłem się u tego lekarza. Cały czas diagnozował przerost prostaty, każde USG podobno to wykazywało. A leki nie działały. Tydzień po ostatniej wizycie poszedłem do innego urologa, bo ból i ulewanie moczu były już bardzo męczące. Okazało się, że prostatę to ja mam zdrową i nie ma żadnego powiększenia, a powodem problemów jest nadwrażliwość pęcherza. Dostałem leki i po dwóch tygodnia problem minął.

Lekarz z powołania.Ma bardzo dobre podejście do pacjenta.Miły i życzliwo. Ma bardzo dużą wiedzę i potrafi w prosty sposób wytłumaczyć przyczynę choroby i jak to leczyć. Jestm jego pacjentem od kilku miesięcy. Bardzo mi pomógł.Polecam goraco pana doktora Macieja Kupajskiego. To bardzo dobry lekarz.

Wspanialy lekarz polecam ,naprawde polecam..

Bardzo dobry lekarz.Jeśli widzicie potrzebę kontaktu z lekarzem urologiem, polecam goraco pana doktora Macieja Kupajskiego. Wzbudza zaufanie każdego pacjenta poprzez swój profesjonalizm, rzetelność, sprawność i uprzejmość.Każdego pacjenta traktuje indywidualnie, nie rutynowo. Po wyjściu z jego gabinetu człowiek juz ma wrażenie, że jest zdrowy. Gorąco polecam !!!

Doskonały urolog. Wszystkie badania wykonuje na miejscu- nawet badania krwi o ile potrzeba. Bardzo dokładny, skrupulatny. Chociaż ma tłumy pacjentów nie śpieszy się, a przy tym miły, wesoły, energiczny.

Doktor Kupajski rozwiązał problem mojego syna, z którym błąkaliśmy się latami po wielu urologach (sugerowano nawet operacyjne rozwiązanie. Z tego co mi wiadomo pracuje w najlepszym w Polsce szpitalu urologicznym. Bardzo miły, kompetentny, rzeczowy. Gorąco polecam.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny