lekarz Maciej Lewicki

Pan Doktor traktuje pacjentów w sposób krytyczny . Jest to osoba bez serca która nie potrafi postawić się w sytuacji osoby chorej. Oprócz tego jest w stanie wypisać osobę chorą w złym stanie do domu pisząc na wypisie że osoba jest w stanie dobrym . Zdecydowanie jest to lekarz bezwzględny a szpital wojewódzki w Przemyślu w ogóle nie powinien być miejscem pobytu osób chorych . Warto naruszyć także opiekę pielęgniarek które nie reagują na wezwanie chorego oraz nie okazują chęci na jaką kolwiek pomoc choćby w podstawowych potrzebach .

Zawsze znajdzie czas i porozmawia na temat zdrowia .zdecydowanie polecam !!!!

Zawsze znajdzie czas i porozmawia na temat zdrowia .zdecydowanie polecam !!!!

Dobry lekarz, ja jestem zadowolona ze swojej operacji.

Dobry lekarz, ja jestem zadowolona ze swojej operacji.

Pan Lekarz Maciej Lewicki Jest wspanialym lekarzem, zrobił bardzo dużo dla pacjentów i trzeba go zawsze popierać, bede mu zawsze wdzieczna do konca zycia bo jest wspanialy:) będe Pana popierać:) Serdecznie Pozdrawiam:)

to łapówkarz !!!!!!!!!!! za pieniądze jest wstanie zgodzić się na każdą niegodziwość

Wspaniały lekarz.Operował mi tarczycę i jestem bardzo zadowolona.Nie miałam żadnych problemów z głosem,co świadczy o profesjonalnie wykonanym zabiegu.Lekarz godny polecenia ( przynajmniej jeżeli chodzi operację usunięcia tarczycy)