lekarz Maciej Majos

Neurolog

"Ochrzciłem" lek. med. Macieja Majosa jako MAGIKA ze WSCHODU. 5 lat temu po pobycie na oddziale neurologii i zaliczeniu 6 różnych poradni specjalistycznych lekarze przypisywali tylko i wyłącznie tabletki. Brałem ich ... 9 rano, 5 w południe, 7 wieczorem!!! Dodatkowo w łóżku nie mogłem wyleżeć więcej niż 2 godziny!!! Przez przypadek dowiedziałem się o Dr. Majosie. Kazał odstawić leki, po pierwszym dniu zabiegów zacząłem "odsypiać" pół roku nieprzespanych nocy. Po dwóch turnusach poczułem że... urodziłem się na nowo. Minęło 5 lat od początku mojej przygody z Dr. Majosem i terapia ...

Dodatkowo w łóżku nie mogłem wyleżeć więcej niż 2 godziny!!!
Przez przypadek dowiedziałem się o Dr. Majosie.
Po dwóch turnusach poczułem że... urodziłem się na nowo.
Minęło 5 lat od początku mojej przygody z Dr. Majosem i terapia działa w 💯%.
Dziękuję Panie Doktorze w swoim imieniu i wszystkich Pacjentów którym Pan pomógł.

Czytając swoją poprzednią wypowiedź chciałabym przeprosić P. Doktora i osoby które tą wypowiedź przeczytały, jestem zwykłym laikiem i nigdy nie ośmieliłabym się negatywnie ocenić pracy tak wspaniałego i kompetentnego lekarza jakim jest dr . M. Majos, przez swoje niedopatrzenie niewłaściwie zaznaczyłam pierwszy element , przepraszam wszystkich, a szczególnie Pana Panie Doktorze, za swoje zaniedbanie. I dziękujemy , że Pan jest. Urszula

Czytając swoją poprzednią wypowiedź chciałabym przeprosić
i kompetentnego lekarza jakim jest
za swoje zaniedbanie. I dziękujemy , że Pan jest.
Urszula

Bardzo dziękuję że są tacy lekarze, I przepraszam ale ostatnio przez moją nieuwagę nie zakreśliłam właściwie wszystkich parametrów, dziękuję

Świetny lekarz, który w swojej pracy kieruje się przede wszystkim dobrem pacjenta. Ma dużą wiedzę i doświadczenie, traktuje pacjenta indywidualnie. Dokładnie i zrozumiale tłumaczy przyczyny dolegliwości, oraz sposoby leczenia, bardzo sprawnie przeprowadzona terapia. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że trafiliśmy w czas do Doktora Macieja Majosa. Danuta i Janusz

Świetny lekarz, pomocny , kieruje się dobrem pacjenta ,ma bardzo dobry zasób wiedzy ,bardzo pomocny , uratował mnie od skalpela , mogę funkcjonować , godny polecenia i zaufania ,uprzejmy . Aktualnie kontynuuję terapię , czuję się dobrze , mam prace siedzącą , zapracowałam sobie na mój stan a Pan dr M. Majos mi pomógł dzięki czemu funkcjonuję bez środków przeciwbólowych (które uszkadzały mi żołądek ) i mogę wykonywać swoje zadania według jego wskazówek (np: jak siedzieć przy komputerze ,podnosić coś z podłogi itp.) . Mam porównanie siostra moja miała operację ...

komputerze ,podnosić coś z podłogi itp.) . Mam porównanie siostra moja miała
operację na kręgosłup po 10 latach odnowiło się i trafiła do P. Palucha do Ożarowa
i dzięki tam terapiom nie podała się następnej operacji .
Bardzo mi pomógł , jest godny polecenia - polecam
BARBARA

komputerze ,podnosić coś z podłogi itp.) . Mam porównanie siostra moja miała
i dzięki tam terapiom nie podała się następnej operacji .
Bardzo mi pomógł , jest godny polecenia - polecam
BARBARA

Doktor Maciej daje mi nadzieję i szansę na lepsze życie. Jego profesjonalizm, dobre podejście, wsparcie i pomoc jest nieoceniona. Doktor Maciej otacza swoich pacjentów fachową opieką, życzliwością, zrozumieniem i pełnym profesjonalizmem. To istny Anioł z poczuciem humoru, który zawsze dodaje otuchy i siły do walki z chorobą. Serdeczne podziękowania dla człowieka o wielkim sercu. ❤️

Niemiły, zarozumiały, rzucający uwagi odnoszące się do życia prywatnego. Nie daje dojść do słowa, nie lubi pytań.

Byłam na kilku ,,turnusach",nie pomogły mi.Lekarz Majos nie toleruje żadnych pytań,które mu nie leżą...w takich sytuacjach staje się niemiły.Dość dużo czasu poświęca pacjentowi na pierwszej wizycie,potem juz nie.Niepokojący jest fakt,że u wszystkich stosuje tę samą metodę.Badania też przegląda tylko na pierwszej wizycie,potem już nie ma kosultacji lekarskiej...chyba jednak nie polecam

Jadąc do Dr. Majosa byłem już po kilkunastu wizytach u różnych specjalistów wszyscy wysyłali mnie na operację . Miałem nawet problem z dojściem do łazienki. Dopiero Dr.Majos poświęcając mi półtorej godz.wyjaśnił wszystko dokładnie czego inni lekarze nie zrobili. Jestem po czwartej wizycie u doktora. Czuję się bardzo dobrze .Po drugiej wizycie wróciłem do pracy co wcześniej wydawało mi się niemożliwe. Nie marnujcie czasu i pieniędzy na innych lekarzy tylko jedźcie do Dr. Majosa . Naprawdę dobry lekarz.