drMaciej Maszewski

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.2512345
6 opinii

• 2

Chciałbym podzielić się moim "przypadkiem". 1,5 roku temu zaplanowałem że zrobię sobie korony pełnoceramiczne na przednich zębach od 4-órki do 3-ójki (7 koron)... Po przeczytaniu wielu opinii w internecie wybrałem prywatny gabinet doktora Macieja Maszewskiego. Z pracy byłem zadowolony. Po ok. 6 miesiącach od osadzenia koron lewa dwójka zaczeła się delikatnie ruszać. Na wizycie kontrolnej po zrobieniu zdjęcia i obejrzeniu doktor powiedział że to normalne oraz zaznaczył że wskazana będzie resekcja wierzchołka korzenia bo jakaś zmiana jest. Ząb z czasem zaczął coraz bardziej się ruszać więc na kolejnej wizycie kontrolnej pomimo kolejnego zdjęcia żadnego komentarza co do ruchomego zęba tylko wypelnienie dwóch innych zębów i skasowanie 400zł....ruchoma dwójka niby ok....Po tych wizytach cos mnie tknęło żeby pojść do innego gabinetu skonsultować ruchomą dwójkę, "Nowy" doktor po zrobieniu zdjęcia stwierdził ułamanie wkładu koronowo-korzeniowego na którym korona była osadzona. Powiedziałem ze doktor powiedział ze jest ok, zrobił minę i zamilczał, po chwili zapytał kiedy to było robione i ze jeżeli w tak krótkim czasie to spokojnie gwarancja powinna objąć wymianę... Cztery dni temu tragedia...na imprezie dwójka WYPADŁA ! Oczywiscie juz jej nie znalazłem. W poniedziałek rano telefon do doktora (pierwszego), informuję co się stało i że chciałbym to w ramach gwarancji wymienić...A doktor Maciej Maszewski ze "Jakbym przyniósł koronę z ułamanym wkładem to bysmy rozmawiali a tak gwarancja tego nie obejmuje" Nie wspomne juz o radykalnej zmianie nastawienia podczas tej rozmowy a wizyty kiedy płaciłem ponad 9 tys. zł! do ręki za korony !!! Obecnie zmuszony jestem poniesc koszty odbudowy dwójki w nowym gabinecie. Gabinecie w którym daje sie gwarancje NAPEWNO !!! Przepraszam wszystkich za moze nie do konca poprawnie złozone zdania ale jest delikatnie mówiąc "przygnębiony" całą tą sytuacją. Doktor sobie ładną reklamę zrobił. GRATULUJĘ !!! Pozdrawiam wszystkich...

• 1
  • 4
  • 1

Po zapisaniu antybiotyków przez tego lekarza wystąpiło zapalenie jelit po kolejnej wizycie i kolejnych lekach sytuacja się tylko pogorszyła. Obecnie nadal się leczę na to zapalenie choć minął ponad miesiąc od wizyty.Nawet nie wspomnę co lekarz gastrolog powiedział o przepisanych mi lekach. Zdecydowanie nie polecam!!!

• 5

Stomatolog godny polecenia w szczegolnosci dla pacjentow bojacych sie dentysty, mila atmosfera oraz profesjonalne podejscie dr Macieja jak i jego asystentki Agnieszki sprawia, ze wizyta minie szybko, bezbolesnie i z duza dawka smiechu:)

• 5

polecam z czystym sumieniem!!!!!!!!do mojego zabiegu przygotował mnie i przeprowadził go w miłej atmosferze:) nie mam nawet najmniejszego zarzutu:)

• 5

Bardzo dobry. Pan doktor Profesjonalnie podchodzi do pacjetano i nie bolało.Duża gama zabiegow.

• 5

Pierwsza klasa. Polecam. Miła obsługa i profesjonalnie wykonanie mimo młodego wieku. Leczenie kanałowe wykonane szybko i bezboleśnie.

Gdzie przyjmuję

place 11

Prywatny Gabinet Stomatologiczny

Grudziądz
    53,484721718,7502257(56)6427055

Kalendarz przyjęć

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat