dr Maciej Maszewski

Opinii6

19.02.2014

Chciałbym podzielić się moim "przypadkiem". 1,5 roku temu zaplanowałem że zrobię sobie korony pełnoceramiczne na przednich zębach od 4-órki do 3-ójki (7 koron)... Po przeczytaniu wielu opinii w internecie wybrałem prywatny gabinet doktora Macieja Maszewskiego. Z pracy byłem zadowolony. Po ok. 6 miesiącach od osadzenia koron lewa dwójka zaczeła się delikatnie ruszać. Na wizycie kontrolnej po zrobieniu zdjęcia i obejrzeniu doktor powiedział że to normalne oraz zaznaczył że wskazana będzie resekcja wierzchołka korzenia bo jakaś zmiana jest. Ząb z czasem zaczął coraz bardziej się ruszać więc na kolejnej wizycie kontrolnej pomimo kolejnego zdjęcia żadnego komentarza co do ruchomego zęba tylko wypelnienie dwóch innych zębów i skasowanie 400zł....ruchoma dwójka niby ok....Po tych wizytach cos mnie tknęło żeby pojść do innego gabinetu skonsultować ruchomą dwójkę, "Nowy" doktor po zrobieniu zdjęcia stwierdził ułamanie wkładu koronowo-korzeniowego na którym korona była osadzona. Powiedziałem ze doktor powiedział ze jest ok, zrobił minę i zamilczał, po chwili zapytał kiedy to było robione i ze jeżeli w tak krótkim czasie to spokojnie gwarancja powinna objąć wymianę... Cztery dni temu tragedia...na imprezie dwójka WYPADŁA ! Oczywiscie juz jej nie znalazłem. W poniedziałek rano telefon do doktora (pierwszego), informuję co się stało i że chciałbym to w ramach gwarancji wymienić...A doktor Maciej Maszewski ze "Jakbym przyniósł koronę z ułamanym wkładem to bysmy rozmawiali a tak gwarancja tego nie obejmuje" Nie wspomne juz o radykalnej zmianie nastawienia podczas tej rozmowy a wizyty kiedy płaciłem ponad 9 tys. zł! do ręki za korony !!! Obecnie zmuszony jestem poniesc koszty odbudowy dwójki w nowym gabinecie. Gabinecie w którym daje sie gwarancje NAPEWNO !!! Przepraszam wszystkich za moze nie do konca poprawnie złozone zdania ale jest delikatnie mówiąc "przygnębiony" całą tą sytuacją. Doktor sobie ładną reklamę zrobił. GRATULUJĘ !!! Pozdrawiam wszystkich...

06.08.2011

Po zapisaniu antybiotyków przez tego lekarza wystąpiło zapalenie jelit po kolejnej wizycie i kolejnych lekach sytuacja się tylko pogorszyła. Obecnie nadal się leczę na to zapalenie choć minął ponad miesiąc od wizyty.Nawet nie wspomnę co lekarz gastrolog powiedział o przepisanych mi lekach. Zdecydowanie nie polecam!!!

kasia_osinska kasia_osinska86

20.05.2011

Stomatolog godny polecenia w szczegolnosci dla pacjentow bojacych sie dentysty, mila atmosfera oraz profesjonalne podejscie dr Macieja jak i jego asystentki Agnieszki sprawia, ze wizyta minie szybko, bezbolesnie i z duza dawka smiechu:)

22.04.2011

polecam z czystym sumieniem!!!!!!!!do mojego zabiegu przygotował mnie i przeprowadził go w miłej atmosferze:) nie mam nawet najmniejszego zarzutu:)

15.04.2011

Bardzo dobry. Pan doktor Profesjonalnie podchodzi do pacjetano i nie bolało.Duża gama zabiegow.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Grudziądz"?

Waryńskiego 1

prywatny gabinet