dr n. med. Maciej Matuszczyk

Psychiatra

Jestem w stałym kontakcie z tym lekarzem od dziewięciu lat. Chodziłem do kilku i szczerze uważam, że Pan Doktor Matuszczyk to najlepszy psychiatra u jakiego kiedykolwiek byłem. To nie jest fałszywa opinia. Mimo iż Pan Doktor jest bardzo znaną, wysoko postawioną osobą i pracuje całe dni, zawsze znajduje czas dla pacjenta i nigdy go nie "olewa". Wielokrotnie bardzo mi pomógł w naprawdę trudnych sytuacjach, jest człowiekiem wysokiej kultury który BARDZO szanuje pacjenta. Na pomoc pacjentowi poświęca nawet swój prywatny czas, nad nikim się nie wywyższa. Nikt nie dobrał mi tak dobrze leków i nie postawił tak trafnej diagnozy. Uważam, odnosząc się do innych komentarzy, że pomoc tego lekarza warta jest swojej ceny, która jest standardowa w branży medycznej.

Serdecznie polecam tego lekarza.

Dziękuję Panie Doktorze
Łukasz

Bardzo dobry lekarz ,bardzo dobry kontakt z pacjentem , uprzejmy wytłumaczy wszystko o co się pacjent pyta .Polecam 😊

Nikt nigdy tak do mnie nie podszedł , tzn jak do człowieka. A miałem do czynienia już z kilkoma lekarzami tej specjalizacji

Polecam tego lekarza . Pomógł mi bezinteresownie na początku choroby mojej córki pomimo że to nie jego specjalizacja . Dla nas był bardzo pomocny na początku trudnej i niezrozumiałej przez nas choroby.

Leczę się już u dr Matuszczyka od kilku lat. Niestety co jakiś czas mi się pogorszy, wtedy zawsze mogę na niego liczyć. Ja nie mogę złego słowa powiedzieć.

Ja nie mogę złego słowa powiedzieć.

Przeczytałem poniższe komentarze, na szczęście po wizycie. Byłem z żoną u tego lekarza 4 tygodnie temu. Miała napady paniki i depresję. Po 2 tygodniach leki zaczęły działać. Namiary na psychologa dostaliśmy, ale nie poszliśmy, bo nie było już potrzeby - o tym zreszta doktor mówił, źe tak może być. Ja polecam.

w koncu lekarz, ktory potrafi wytlumaczyc co jest problemem. choc czy leki pomogly czy rozmowa pewna nie jestem

leki pomogly, rozmowa chyba też. czasem człowiek nie widzi sam co się z nim dzieje. polecam

pan Doktor potrafi dobrac leki,probuje je dopasowac do problemów zdrowotnych.to jest pozytywne.jednak nie poświeca pacjentowi dużo czasu,nie rozmawia o problemach tylko pyta jakie objawy i daje leki.wiem że z psychologiem rozmawia sie o problemach,ale lekarz też powinien trochę poznać pacjenta.mam też wrażenie że ten Pan bardziej pasuje na menadżera niz na lekarza który wgłebia sie w duszę pacjenta.to moje osobiste odczucia po wizytach u tego lekarza.

Dosyć dobry lekarz, w szczególności dla pacjentów nastawionych na leczenie farmakologią, nie prowadzi terapii.