dr Maciej Melon

Nie polecam tego lekarza. Byłam umówiona z 2letnià córką na wizytę, w prywatnej klinice. Spóźniłam się 8 min i doktor odmówił przyjęcia. Zaznaczę, ze za mną nikogo nie było i nikt nie pojawił się przez kolejne 15min. Ciekawe czy gdyby to był prywatny gabinet lekarza, postąpiłby podobnie.... nie polecam. Ocena 1-za podejście!

Nie polecam tego lekarza.

Bardzo miły,kompetentny i życzliwy wobec pacjenta lekarz a przede wszystkim człowiek.Zgłosiłam się ze zrujnowanym kolanem obciążonym wagą i zostałam otoczona ludzką fachową opieką bez zbędnych komentarzy.Naprawdę trudno dziś spotkać równie empatycznego lekarza.Jest szansa na chodzeniebez bólu.Dziękuję

Rewelacja. Kompetencja. Szacunek do pacjenta. Błyskawiczna pomoc. Dokładna informacja. Anioł przebrany za człowieka.

Przy takiej ilości chorych i tak jest dobry

Przy takiej ilości chorych i tak jest dobry

witam . to zwykły cham i prostak leżałam mięsiąc czasu w tym szpitalu dzięki temu lekarzowi mam źle zrośniętą kostkę ponieważ nie zlecił mi prześwietlenia dopiero po wyjściu ze szpitala dowiedziaam się ,że miałam zŁamaną kostkę oczywiście zgłaszałam to temu lekarzowi ,że mam spuchnięta kostkę gdyż on nie miał przez mięsiąc czasu dla mnie 5 minut tak jak i nie chciał mnie poinformować o moim stanie zdrowia tłumacząc się ,że nie ma czasu trafiłam tam w ciężkim stanie po wypadku.Ten szpital i Ci lekarze to masakra nie polecam!!!!!!!teraz dzięki nim będę miała operacje na nogę ponieważ nie wykonali tego od razu gdy tam trafilam!

jest to wyjątkowy lekarz, oddany pacjentowi, wspaniały kontakt z pacjentem, moja operacja stawu biodrowego odbyła się bez bólu i nie znam co to ból, w ciągu 5 miesięcy nie miałam żadnych problemów polecam tego lekarza i ten szpital ,opieka cudowna. operacja była 24.01.2012 Grażyna S

jest to wyjątkowy lekarz, oddany pacjentowi, wspaniały kontakt
z pacjentem, moja operacja stawu biodrowego odbyła się bez bólu
operacja była 24.01.2012
Grażyna S

Witam zainteresowanych opinia o dr. Melonie. Jakiś czas temu dr. Melon operowal moje halluxy. Podczas przedoperacyjnej konsultacji doctor zobaczyl zdjecie rtg i powiedzial ze to bedzie skomplikowany zabieg i dodal ze lubi skomplikowane rzeczy. Ogladalam to zdjecie i widzialam jak zdeformowane mialam stopy lacznie z koscmi srodstopia wygietymi do zewnatrz. Zaufalam wlasnie dr. Melonowi chociaz widzialam przedtem dwoch innych doktorow z ordynatorem (przystojny) wlacznie. Nie czytalam niczyjej opinii, od kogos dostalam tylko telefon do szpitala w Grodzisku Mazowieckim. Nigdy nie przyjdzie mi zalowac tej decyzji. Dr. Melon jest wysoce profesjonalny w swoim zawodzie. Ten profesjonalizm w polaczeniu ze wspaniala osobowoscia i charakterem czynia wspanialego czlowieka. Moje stopy goja sie bardzo dobrze i wygladaja bardzo ladnie. W swoim dlugawym zyciu niewiele osob spotkalam tak wybitnych a zarazem tak naturalnych. Zalaczam pozdrowienia - wdzieczna pacjentka.

z ordynatorem tworzą niesamowity duet. Są mistrzami w swoim fachu. Dzieki Doktorze.

Kontakt pacjenta z lekarzem jest zawsze silnym przeżyciem emocjonalnym dla chorego, co niewątpliwie wpływa na funkcje poszczególnych narządów i całego organizmu. Dlatego tak ważne jest aby podejście lekarza do chorego uwzględniało jego zdrowie fizyczne i stan psychiczny, a całe postępowanie było nacechowane wyrozumiałością, współczuciem i empatią czyli umiejętnością identyfikowania się z cierpieniem chorego. Taka postawa prowadzi do zmniejszenia napięcia u pacjenta, wyzwala poczucie ulgi i rodzi tak potrzebne w procesie leczenia zaufanie do lekarza. Jest to niezbędny warunek do zaakceptowania postępowania lekarza przez pacjenta, umożliwiający podjęcie współpracy pomiędzy obydwu stronami zainteresowanymi osiągnięciem wspólnego celu. W piśmiennictwie dotyczącym zagadnień relacji międzyludzkich określa się taką sytuację przymierzem lub sojuszem terapeutycznym zawieranym przez obydwie strony dla uzyskania jak najlepszych wyników leczenia. Heh... mimo wszystko przyjemniej myśleć, że to coś więcej niż efekt uboczny jakiegoś sojuszu... ;)

SPECJALISTA NAJWYŻSZYCH LOTÓW !!! ZŁOTE RĘCE I "TO COŚ" W OSOBOWOŚCI !!! ORTOPEDA JAKICH MAŁO !!! NAJBARDZIEJ KOMPETENTNY LEKARZ NA JAKIEGO UDAŁO MI SIĘ TRAFIĆ !!! WIDZI CZŁOWIEKA A NIE TYLKO JEGO DOLEGLIWOŚCI !!! POLECAM KAŻDEMU KTO MA JAKIEKOLWIEK PROBLEMY ZWIĄZANE Z LECZENIEM ORTOPEDYCZNYM !!!