dr n. med. Maciej Micker

Z całego serca NIE polecam . Oby karma do pana wróciła . Nie polecam i ostrzegam przed nim ......................................

Nie polecam . Brak temu Pani wszystkiego co powinien mieć lekarz . Nie wiem gdzie robił studia , może kupił dyplom na bazarze . Szkoda ze mamy taka służbę zdrowia

Nie polecam ! Nie polecam ! Nie polecam ! Nie polecam ! Nie polecam ! Ostrzegam ! Niech ktoś się dwa razy zastanowi zanim pójdzie pod nóż tego Pana

Życzę Panu Doktorowi wszystkiego co najgorsze za to co zrobił . Brak kompetencji , brak wiedzy i brak wyznawania zasady lekarskiej .

Po kontakcie z tym lekarzem odniosłem wrażenie, że dobro pacjenta nie jest dla niego najważniejsze. Miałem pilne skierowanie z NFZ i wcześniejsze ustalenia z Rejestracją, a mimo tego Pan doktor odmówił przyjęcia i konsultacji, nie podając merytorycznego powodu takiego zachowania.

Mój Tato pojechał do Dr Mickera skonsultować ból nogi oraz wrastający paznokieć, natomiast po 7 dniach był już po operacji mającej na celu udrożnienie przepływu krwi w tętnicy udowej. Jak się okazało przyczyną problemów z nogą i paznokciem okazała się niedrożna tętnica udowa. Podsumowując: -szybka i trafna diagnoza, -natychmiastowe skierowanie do szpitala i ekspresowe przyjęcie na oddział (Szpital MSW), -należycie przeprowadzona operacja, -profesjonalna opieka przed- i pooperacyjna.

Podsumowując:
-szybka i trafna diagnoza,
-należycie przeprowadzona operacja,
-profesjonalna opieka przed- i pooperacyjna.

Ostrzegam przed tym lekarzem! Przez jego rażący błąd, błędną diagnozę i lekceważące podejście do przeprowadzonego zabiegu uśmiercił pacjenta. Wystarczy zapytać o opinię na temat tego lekarza personel szpitala MSW.

Doktor kompleksowo zajął się moim mężem, począwszy od diagnozy, poprzez operację (tętniak aorty brzusznej) i opiekę pooperacyjną w szpitalu. Przy tym ma spore poczucie humoru, no i urok osobisty. Szkoda, że jest tak zapracowany. Dziękujemy za Pana profesjonalizm, pozdrawiamy serdecznie.

Problem, z którym się zwróciłam do pana doktora został zignorowany, spodziewałam się uzyskać konkretną pomoc medyczną a usłyszałam, że muszę polubić swoją dolegliwość i tyle.

pacjent 15 lipca 2014 r. Operację tętniaka aorty brzusznej wykonał P. dr.M.Micker. Z satysfakcją stwierdzam, że Pan dr. to przede wszystkim świetny chirurg, uczciwy człowiek, zawód swój wykonuje z pasją i zaangażowaniem. Godny polecenia.