Daje jedna gwiazdkę. Taki niby super przyjmuje wszystkich, a przychodzi co do czego jakiś zakład którego nie lubi i odmawia, pomimo przyjścia prywatnie z myślą zapłacenia za badania. Zmarnował tylko mój czas. Nie polecam

Dziekuje za wieloletnia skuteczna profilaktyke skrzypiacych stawow.Obecnie sa bez zarzutu.Wdzieczna 72 letnia pacjentka.

Spokojny, rzeczowy i kompetentny. Fachowe podejście podczas mojej wizyty z mamą. To jest lekarz godny zaufania. Dziękuje

Jeśli chodzi o lekarza Macieja Nadarę to niestety nie polecam. Jest on lekarzem medycyny pracy jak również stoi w komisji orzekającej stopień niepełnosprawności. Tutaj mimo specjalizacji reumatologa ocenia niepełnosprawność i brakuje mu niestety wrażliwości lekarskiej. Posunę się dalej taśmowo ocenia stan zdrowia na podstawię kilku pytań po czym zaniża niepełnosprawność jakby miał (wnioskuję, że ma z tego) interes... Być może podejście u niego jest inne gdy idzie się do niego na prywatną wizytę i się za nią płaci. Wniosek taki bez 50-100zł nie podchodź...

Profesjonalne podejście z ludzką wrażliwością. Nie "zjedzony" przez biurokratyczny system. Polecam Pana doktora.bardzo jestem wdzięczna.

zawsze daje skierowanie na badania.Pomocny w każdej sytuacji.

zawsze daje skierowanie na badania.Pomocny w każdej sytuacji.