Maciej Osiecki

Piła
53,153645716,73363940 601 76 92 74

Kalendarz przyjęć
Pon22.12Wt23.12Śr24.12Czw25.12Pt26.12So27.12Nd28.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.85
25 opinii

profesjonalizm w 100 % pelna kultura, podejscie i poswiecony czas ,dostepny pomocny, najlepszy w Pile i okolicach

Doktor Osiecki to najlepszy pediatra oraz kardiolog w Pile. Jest świetnym lekarzem oraz bardzo dobrym człowiekiem zawsze można zadzwonić i się poradzić . Stara się pomoc i podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta.

Polecam tego lekarza na 1000% uprzejmy,miły cierpliwy.Czasu poświęca tyle ile potrzeba,wszystko wytłumaczy,można porozmawiać,pytać nie ma z niczym problemu.Godny polecenia i zaufania rodziców . Profesjonalista w każdym calu.Polecam

w 100 % lekarz z powolania kompetentny mily a diagnozy stawia trafne....

Bardzo dobry lekarz dzieki niemu szybko dowiedzialam sie jaka wade ma moje dziecko przedtem bylam u innego ktory wogole wykluczyl jakakolwiek wade jestem mu wdzieczna.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam,ze 100-tu procentowym zaufaniem powierzam mu swoje dziecko.To naprawdę bardzo dobry-najlepszy lekarz, godny polecenia.

Polecam tego lekarza na 1000% uprzejmy,miły cierpliwy.Zaczyna od zabawy z dzieckiem,przez co też dzieciaczek nie jest zestresowany.Czasu poświęca tyle ile potrzeba,wszystko wytłumaczy,można porozmawiać,pytać nie ma z niczym problemu.Godny polecenia i zaufania rodziców ,niestety dzisiaj trzeba uważać komu powierza się opiekę lekarską naszych dzieci.Profesjonalista w każdym calu.Polecam

dzięki Panu doktorowi moja córka żyje.do końca życia będę mu wdzięczna

Najlepszy pediatra i kardiolog w pile a moze nawet w Polsce.

super lekarz,trafne diagnozy w 100%,najlepszy w wielkopolsce,polecam wszystkim

Jest to lekarz z powołania- nawet telefon od zupełnie obcej osoby odbiera, wyjaśnia i uspokaja. Mój synek Adaś i my rodzice będziemy mu już zawsze wdzięczni.

bardzo polecam wizyty u doktora Osieckiego to naprawdę super lekarz można mieć do niego zaufanie.

Polecam wszystkim tego lekarza,to nie tylko lekarz lecz i dobry człowiek.

Polecam innym, na wizycie byłam z wnuczką, u której pediatra stwierdził problemy niewidoczne dla nikogo. Badanie wykonane w gabinecie potwierdziło istnienie problemu, który w przyszłości mógłby zagrozić życiu dziecka. Skierowane zostałyśmy do szpitala specjalistycznego w Poznaniu.Co będzie dalej czas pokaże.

fatalny dwa razy odmówił mi wizyty a dziecko było chore

Nie znam lepszego pediatry. Chodzę do Pana doktora już 7 lat- i jestem bardzo zadowolona.Polecam wszystkim mamom.

Bardzo dobry lekarz, pierwszy który mnie zrozumiał. Świetnie wszystko wytłumaczy, można z nim porozmawiać. Z niecierpliwościa czekam na nastepna wizyte u pana Macieja :)

Leczę dzieci u Pana Osieckiego od 10 lat,zawsze mogę na Pana doktora liczyc,Najlepszy lekarz na świecie.Polecam gorąco:)

od kilku lat leczy moją córkę Zuzię na serduszko jest wspaniały i bardzo miły,polecam...

najlepszy i najbardziej kompetentny lekarz jakie spotkałam

mily, uprzejmy, kompetentny. Rzeczowo i kompleksowo podchodzący do pacjenta.

Odpowiednia osoba,na odpowiednim stanowisku

najl;epszy lekarz pediatra jakiego widziałem w Pile!!zaczyna badanie od zabawy z dzieckiem ,zna sie na swojej pracy!!!!mały Szymon polubił go odrazu!!!!Lekarz z prawdziwego zdarzenia!!!!!Polecam takiego Pediatrę w 400 %!!1

wspaniały lekarz..lekarz z serca polecam serdecznie..leczył mojego malucha w szpitalu, a teraz jak coś się dzieje chodzę prywatnie, oddzwania na telefony:)gorąco plecam

bardzo dobry pediatra, lecze u Pana Osieckiego dwójkę dzieci, jestem bardzo zadowolona.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny