lekarz Maciej Paszkowski

Urolog

1,8

Nie polecam tego lekarza, zero podejścia do pacjenta onkologicznego,opryskliwy, nie rozmawia z pacjentem tylko krzyczy,bez jakiegokolwiek podejścia ! NIE POLECAM ten lekarz wogole nie powinien pracować w swoim zawodzie!!!

Po paroletnich problemach w końcu trafiłem do doktora który pomógł wyleczyć i skierował na dobra profilaktykę by w przyszłości uniknąć tego typu problemow.

Nie polecam tego lekarza. Opryskliwy, niegrzeczny, bez empatii. Nadaje się jedynie do wypisywania recept. Pierwszy raz spotkałam się z tak złym podejściem do pacjenta i to onkologicznego. Na wizycie w poradni lekarz ten wita pacjenta słowami "NO NASTĘPNY" i rzuca kartę onkologiczną na stół. Ten lekarz nie powinien przyjmować w poradni. Lepiej zarejestrować się do innego lekarza.

Byłam prywatnie, skasował kupę forsy tak naprawdę za nic - stwierdził, że RACZEJ nic mi nie jest i powinnam jeść żurawinę. Przepisał jakiś lek na podniesienie odporności pęcherza. Po kolejnym nawrocie stanu zapalnego, udałam się do innego lekarza na USG i stwierdził on mogącą stanowić duże zagrożenie chorobę pęcherza. Inny urolog to potwierdził. Ta choroba może nawet przerodzić się w raka! Nie polecam tego lekarza.