lekarz Maciej Radzik

3,7
3,4

Bożena

03.02.2016

Bardzo kompetentny z dużym wyczuciem i intuicją lekarską. Dobry kontakt lekarz -pacjent. Bardzo mi pomógł. Polecam

13.05.2011

Normalny lekarz, bardzo dobry specjalista, świetny menadżer.

Normalny lekarz, bardzo dobry specjalista, świetny menadżer.

12.02.2010

Byłam pacjentką innego lekarza w tej przychodni Macieja J. ,który nie miał nigdy czasu dla mnie, i doproadził mnie do niewydolności krążenia.Czas znalazł ten lekarz ,porobił badania i wyprowadził mnie z ciężkiego stanu.Jestem mu bardzo wdzięczna .

03.08.2009

biznesmen olewający pacjenta. Myśli tylko o kasie i ma jakiś dziwny interes w wystawianiu dużej ilości recept z dziwnymi lekami, drogimi i nie do końca na tę chorobę co trzeba. Trzeba prosić o osłuchanie słuchawkami.

12.07.2009

Lekarz myśli tylko o pieniądzach, gdy byłem u niego z żoną na nocnym dyżurze, poniewaz żona miała okropnie silne bóle głowy i wymioty, stwierdził, że może to byc pękający tętniak i trzeba czekać, jak żona zacznie majaczyć w nicy to mam wzywać pogotowie. Mówiąc to bawił sie dwiema komórkami.
Nie polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Reumatolog Sławno"?

Maciej Jaszczyk

Lekarz rodzinny