lek. dent. Maciej Rajski

Pięć gwiazdek to zamało aby ocenić Pana Doktora jako SPECJALISTĘ I CZŁOWIEKA. WIELKI PROFESJONALISTA.Wiedza i doświadczenie. Kultura osobista na najwyższym poziomie.DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE.

Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, zaangażowania, wiedzy, doświadczenia, cierpliwości, taktu i kultury osobistej Pana Doktora. Moja sprawa była trudna (rozgrzebane kanałowe leczenie z zostawionym narzędziem w kanale przez innego dentystę) i pilna ( miałam tylko 3 dni robocze aby uporać się z leczeniem przed wyjazdem za granicę). Pomimo tego, że nigdy wcześniej nie byłam w jego gabinecie, zgodził się mnie przyjąć z dnia na dzień, poświęcając mi bardzo dużo czasu, wszystko szczegółowo tłumacząc i dogłębnie analizując mój problem (po wnikliwym badaniu znalazł jeszcze inny uszczerbek w moim zębie). Jestem mu przeogromnie wdzięczna za wszystko co dla mnie zrobił.

Słowo dziękuję, to za mało aby wyrazić zadowolenie z pracy Pana Doktora Macieja. Wysoka kultura osobista, profesjonalne podejście do pacjenta, wiedza, doświadczenie, to zdecydowanie należy przyznać Panu Doktorowi, lecz przede wszystkim, to co odczułam już na wizycie kontrolnej, to pasja do tego zawodu. Pragnę kolejny raz wyrazić podziękowania za przywrócenie uśmiechu na twarzy i radości w sercu.

Zdecydowanie najlepszy stomatolog w Nowym Targu, a klika gabinetów już odwiedziłem . Nie minął się z powołaniem. Zdecydowanie polecam. P.K.

polecam Pana Macieja jest bardzo uprzejmy przyjmuje w wyznaczonym czasie bez poślizgów miła i profesjonalna obsługa Jestem bardzo zadowolona Teresa P. pacjentka

Bardzo dobry stomatolog. Duża Wiedza w zakresie stomatologii, wybitny specjalistyczna.

Chodziłam z dzieckiem - leczyliśmy mleczaki. Mam porównanie z innymi stomatologami z Nowego Targu. Pan Maciej Rajski mimo młodego wieku posiada sporą wiedzę nt. stomatologii dziecięcej. Ponadto ma doskonale wyposażony gabinet w nowoczesny sprzęt. Jest konkretny. Za 1 mleczaka płaciliśmy 60 zł. Polecam.