Maciej Róg-Malinowski

Radiolog

Profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze wykonane USG przepływowe. Otrzymałam poradę co do dalszej diagnostyki. Polecam Pana doktoraRóg-Malinowskiego . doktor kompetentny i bardzo bardzo dokładny, profesjonalista.

Widać że Pan doktor Maciej kieruje się dobrem pacjenta. Jestem bardzo zadowolony z efektów jego pracy.Gorąco polecam wszystkim. Wdzięczny pacjent. Darek

Zdecydowanie najlepszy radiolog . super sprzęt, a do tego Pan Maciej ma profesjonalne podejście do pacjenta. Od kiedy tradiłem do niego nareszcie przestałem się bać lekarzy:) Polecam wszystkim.

Bardzo miła atmosfera , nie boli . Profesjonalny sprzęt w Centrum Medyczny Medix oraz bardzo wykształcony lekarz . gorąco polecam !!!

zdolny, niebywale sprawny manualnie, a przy tym bardzo sympatyczny. Polecam serdecznie dr Róg-Malinowskiego:)

Wysokiej klasy specjalista. Wspanialy lekarz i czlowiek, podchodzacy indywidualnie do pacjenta, wyjatkowo cierpliwy.

Bardzo mi pomógł i mogę normalnie funkcjonować. Polecam takiego doktora. Dziękuje Tobie doktorze . Polecam,polecam.

Pan dr Maciej Róg-Malinowski to bardzo dobry radiolog, bardzo miły i zaangażowany w leczenie pacjenta. Polecam

Komunikatywny radiolog, zdecydowany i skuteczny w diagnostyce , inteligentny, doświadczony. Doskonale przeprowadza badanie.

Jestem zadowolona z Pana Doktora. Doskonały specjalista, bardzo sumienny, życzliwy i dokładny - gorąco polecam :)