dr n. med. Maciej Rosiński

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy w lecznictwie ambulatoryjnym oraz na O. Pediatrycznych i na O. Neurologii Dziecięcej, gdzie aktualnie pracuję. Diagnozuję, leczę i konsultuję dzieci z chorobami neurologicznymi, pediatrycznymi i psychiatrycznymi. Posiadam licencję Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej z elektroencefalografii uprawniającą do opisywania badań EEG. Uczestniczyłem w kursie elektromiografii (EMG) i wykonuję te badania u dzieci.

gorąco polecam, skrupulatnie i długo zbadał mi niemowlaka, przetrząsał bobaskiem na wszystkie strony i obserwował odruchy, bardzo dokładny i warto się doń udać! nie uderza jedynie moteczkiem jak inni, którzy kończą wizytę zanim człowiek dobrze rozbierze maleństwo do końca...

Wspaniały lekarz z powołania. Jest kompetentny, bada do skutku,otwarty na sugestie i obawy rodzica. Nawiązuje dobry kontakt z dzieckiem, najtrudniejszy przypadek posłusznie poddaje się badaniom. Nie straszy rodziców, raczej sugeruje badania. Czuliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach.

Witam, chce podzielic sie swoja opinia na temat pana Macieja Rosinskiego, bo jest to tak wspanialy lekarz, ze moze dzieki rowniez mojej opinii ktos w potrzebie skorzysta z jego pomocy. Leczylismy nasza coreczke z epilepsja u pana doktora na oddziale neurologicznym w szpitalu przy ul. Koszarowej. Mialam do czynienia z wieloma neurologami, ale dr Rosiński jest najlepszym lekarzem z jakim spotkalismy sie do tej pory. Przede wszystkim bardzo dociekliwy, kompetentny, stawial diagnozy na ktore inni nawet nie wpadli. Robi bardzo dokladny, dlugi, wnikliwy wywiad, zasypal mnie pytaniami jakich wczesniej nikt mi nie zadal na temat zachowania i etymologii choroby dziecka. Zorganizowal w ciagu kilku dni wszystkie mozliwe badania w kierunku zbadania przyczyny epilepsji( EEG powtarzane bylo wielokrotnie, az do skutku).Mysle, ze zadal sobie wiele trudu, zeby wszystko rozganizowac w tak krotki czasie, dobral naszemu dziecku tak dobrze lek i dawke, ze ataki ustaly natychmiast. Nigdy nie bagatelizuje najmniejszego objawu nieprawodlowosci, poswieca wiele czasu- a jak wiadomo w szpitalu jest wielu pacjentow. Jak wiadomo praca w szpitalu, to nie to samo co prywatny gabinet, a skoro tam powiecil naszej coreczce wiele godzin( bo spedzilismy dlugie tygodnie na oddziale) to mysle, ze to o czyms swiadczy. Kolejny plus to swietne podejscie do malego pacjenta, cierpliwy, serdeczny i wyrozumialy. Rodzicow rowniez traktowal z szacunkiem po przez odpowadanie na kazde pytanie, bardzo rzeczowo , konkretnie, jak okazywalo sie po czasie-bezblednie. Do tego jest to lekarz ktory ciagle sie rozwija, jezdzi na sympozja, poglebia wiedze, bo jest na czasie ze wszystkimi nowinkami neurologicznymi i farmakologicznymi. Jestem bardzo wdzieczna doktorowi i ciesze sie, ze trafilismy na niego. Mozna powiedziec, ze uratowal nasza coreczke L. Gdyby nie jego szybkie i trafne dzialanie ataki trwaly by dluzej, wyniszczyly by ja bardziej..Szczerze polecam!

Byłam u doktora faktycznie dobry lekarz ,tylko nastawiony na kasę , malutki gabinecik, bez komputera ,na świstku zapisuje dane pacjęta ,ubrany w za dużą marynarkę , na zasadzie pogadać i skasować. Powinien Pan mieć gabinet profesjonalny wyposażony w dobrą aparaturę do badania pacjętów a nie średniowiecze, byle skasować szybko kasę. Miałam wrażenie że byłam u doktora tylko po to żeby dać mu kasę.

Lekarz cudowny, z podejściem do dziecka .Poświęca b.dużo czasu na wizytę,wszystko dokładnie tłumaczy. Zdecydowanie zostaje naszym neurologiem na stałe. Polecam wszystkim tego lekarza bo naprawdę warto!!!

Polecam Pana Doktora Macieja Rosińskiego wszystkim rodzicom, którym zależy na kompleksowym przebadaniu dziecka, a zarazem szukają lekarza z powołania, kótry nie spogląda na zegarek aby uciec do kolejnego pacjenta. Byłam mile zaskoczona wiedzą, oraz podejsciem do 2,5 miesięcznego dziecka - naszej córeczki.

Bardzo polecam, kompetentny, uprzejmy i sympatyczny lekarz. Poświęca czas dziecku na dokładne badanie, zdecydowanie polecę go każdemu innemu znajomemu. Nim przystąpił do badania dziecka przeprowadził wywiad z mamą dziecka, co jest bardzo ważne zanim zbada się dziecko. POLECAM.

Bardzo sympatyczny, kompetentny lekarz, poswieca dużo uwagi dziecku, ma mile podejscie, przyklada się do wykonywanego badania. Jesteśmy mile zaskoczeni, że są jeszcze lekarze z powolania. Dziękujemy Panie Doktorze :)

Kompetencja idzie w parze z ceną, która w tym wypadku jest górną granicą jaką mogę zapłacić za wizytę lekarza w domu. Uprzejmy człowiek, poświęca dziecku czas, widać, że ma podejście. Nie straszy, jak to robi większość lekarzy, żeby polecić jakąś klinikę, czy kolejnego specjalistę.

Uprzejmy człowiek, poświęca dziecku czas, widać, że ma podejście.