lekarz Maciej Sebastian

Jestem pacjentką Pana Doktora od pewnego czasu. Ostatnio Pan Doktor wykonywał u mnie zabieg proktologiczny. Jestem pod ogromnym wrażeniem kompetencji Pana doktora i niezwykłej kultury osobistej. Pacjent czuje się wysłuchany, bardzo przystępnie poinformowany o możliwościach leczenia i zaopiekowany. Pan Doktor jest osobą niezwykle delikatną i nie stwarzającą uczucia skrępowania podczas badań, które są dla pacjenta mało komfortowe. W obecnych czasach bardzo rzadko spotyka się już niestety takich ludzi, bo poza swoją niewątpliwie ogromną wiedzą i doświadczeniam Pan Doktor jest po prostu cudownym, dobrym człowiekiem. Szczerze polecam! R.G.

byłam pacjentką doktora na oddziale ratunkowym ASK we Wrocławiu. Doktor jest wspaniałym przykładem na to, iż istnieje połączenie profesjonalnego podejścia do pacjenta, dbałości o wnikliwą diagnostykę a także uprzejmości. Naprawdę polecam!

W związku z planowanym przyjęciem do szpitala, dzisiaj miałem konsultacje u Pana doktora. Okazał się młodym, miłym i sympatycznym człowiekiem, który fachowo i profesjonalnie podszedł do problemu. Zrobił badanie, wytłumaczył dokładnie co i jak, a przede wszytkim udzielił rzetelnych informacji, które były sprzeczne z uzyskanymi wcześniej od specjalisty. Pan Doktor, wzbudził moje zaufanie. Ostateczne zdanie wyrobię sobie - mam nadzieję po dobrym - pobycie w szpitalu i zabiegu. Pozdrawiam. T.

Pozdrawiam. T.