Maciej Sędzicki

Jeśli ktoś potrzebuje pomocy ortopedy to polecam wizytę u doktora Macieja Sędzickiego . Jest to LEKARZ . Wizyta u Pana doktora była dla mnie wielkim szokiem . Pan doktor w sposób zrozumiały dla zwykłego człowieka przedstawia zaistniały problem i sposób jego „likwidacji”. Pacjenta traktuje jak człowieka a nie jak kolejny numer z kolejki, cierpliwie z pełną kulturą i bez zadęcia i szczegółowo odpowiada na każde pytanie .Dodatkowo po odbytej wizycie otrzymałam kartę informacyjną dotyczącą przebiegu wizyty, zaleceń itp.Ponieważ moja stopa wymagała „naprawy” po wizycie w poradni i poznaniem Pana Doktora zdecydowałam się powierzyć wykonanie zabiegu właśnie Jemu .
Przed wykonywanym zabiegiem pan doktor przyszedł i dodatkowo wyjaśniał co i jak będzie robione, a kilka tygodni później …. zadzwonił z pytaniem o stan zdrowia . Każdemu choremu życzę spotkania takiego LEKARZA . Pan doktor przywraca choć odrobinę wiary , że wśród absolwentów AM można spotkać LEKARZA – CZŁOWIEKA.

Godny polecenia Ortopeda, któremu zależy na tym aby pomóc cierpiącym pacjentom. Jest konkretny i niezwykle profesjonalny, czego wyrazem jest m.in.: wnikliwy wywiad, dokładne badanie, samodzielnie wykonane USG, niezbędne zabiegi oraz wielokierunkowe leczenie. W wersji papierowej, wręczanej pacjentom znajdują się: wyniki wywiadu lekarskiego, badania przedmiotowego i diagnostycznego, rozpoznanie oraz zalecenia z wyczerpującymi wskazówkami. Chciałoby się powiedzieć: Szanowni Lekarze uczcie się od Pana DR MACIEJA SĘDZICKIEGO. Warto także dodać, że Pan Doktor poświęca swoim pacjentom tyle czasu ile wymaga ich choroba; nigdy nie miałam wrażenia, że mnie ktoś pogania, czego nie mogę powiedzieć o innych gabinetach. Do Pana Doktora trafiłam z polecenia i mogę stwierdzić, że po licznych wizytach u ortopedów trafiłam wreszcie na wspaniałego, wrażliwego [ co nie znaczy gadatliwego i uśmiechniętego od ucha do ucha] Lekarza znającego się na swojej profesji. Powiem więcej: Szanowny Panie Doktorze, serdecznie dziękuję ! Wreszcie trafiłam na prawdziwego MISTRZA Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Gorąco polecam. Marianna z Gdańska

wizyta trwała dokładnie 4 minuty - włącznie z uiszczeniem zapłaty... brak wytłumaczenia co się właściwie stało i jak to leczyć... dostałem maść która na nic się nie zdała... ale najbardziej denerwuje ciągłe odbieranie telefonów podczas wizyty - w ciągu 4 minut wizyty lekarz odbył dwie rozmowy prywatne telefoniczne-komórkowe to dla mnie stanowczo za wiele... może to i dobry lekarz, gdy się nie śpieszy, ale traktowanie pacjenta nie stoi u niego na najwyższym poziomie...

dostępny, miły - kontaktowy, odpowiada na zapytania, nie zbywa pacjenta

dostępny, miły - kontaktowy, odpowiada na zapytania, nie zbywa pacjenta

po prostu profesjonalista w kazdym calu. Godny polecenia

po prostu profesjonalista w kazdym calu. Godny polecenia

ZDECYDOWANIE POLECAM PANA DOKTORA. JEST BARDZO DOBRYM SPECJALISTA,POSWIECIL MI ODPOWIEDNIO DUZO CZASU I UWAGI. NIE ZBYWA PACJENTOW,JEST KONKRETNY,RZECZOWY I MILY W KONTAKTACH. PELNY PROFESJONALIZM I UPRZEJME PODEJSCIE DO PACJENTA. ZAWSZE ZNAJDZIE CZAS NA ROZMOWE. BUDZACY ZAUFANIE. OPROCZ RZETELNEJ PORADY , CZULEM W SZPITALU POCZUCIE BEZPIECZENSTWA ZE ZNAJDUJE SIE POD DOBRA OPIEKA. MIALEM POWAZNE ZLAMANIA OBU RAK. PO DWOCH OPERACJACH I SKIEROWANIU MNIE NA RECHABILITACJE ,WSZYSTKO JEST NA DOBREJ DRODZE ZE BĘDĘ MIAŁ SPRAWNE RĘCE. DZIĘKUJĘ ,PANIE DOKTORZE. KRZYSZTOF A. Z ŁOWICZA

Doktor Maciej Sędzicki nie tylko trafnie diagnozuje ale też sprawnie operuje.Zoperował mi obie ręce,był to zespół cieśni nadgarstka.Wszystko świetnie się goi i powoli wraca mi pełna sprawność rąk.Gorąco polecam tego lekarza. Jedyne "ale",to brak uśmiechu na twarzy. Anna Bolińska

Jedyne "ale",to brak uśmiechu na twarzy.
Anna Bolińska

Jest to lekarz rzeczowy i konkretny. Postwil diagnozę po pierwszej wizycie,bardzo polecam Pana Doktora Sędzickiego!!! Pozdrawiam:)

W 100% polecam tego lekarza. Rozpoznał bezbłędnie chorobę u mojego dziecka, zajął się nami na tzw. "Fundusz" mimo, że pierwsza wizyta była prywatna. Po roku leczenia dziecko jest bez wady, rozwija się prawidłowo. Naprawdę POLECAM!!!

Polecam, mimo iż ma dużo pacjentów, znajduje czas dla każdego. Bezbłędnie postawił diagnozę.Świetnie pokierował leczeniem.