Maciej Smółkowski

Gorzów Wielkopolski
52,751850915,24331970 602 73 29 72

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.35
6 opinii

Doktor Smółkowski prowadził moją ciążę. Urodziłam pięknego zdrowego syna. Mało tego był przy porodzie. Kiedy leżalam w szpitalu, do którego skierował mnie Pan Doktor, gdyż byłam już po terminie sam kontrolowal mój stan. Kiedy był obchód, lekarz który go prowadził powiedział>> Pani jest pacjetka Dr. Smółkowskiego. Doktor sam będzie badał!.<< i rzeczywiście tak się stało. Kiedy w ciąży dostałam zapalenia pęcherza i dzwonilam do niego o 20 w sobotę nie zostawił mnie samej sobie. Powiedział co.zrobić i już na drugi dzień byłam jak nowo narodzona. Zawsze mogłam na niego liczyć z każdym problemem. Jest fantastycznym lekarzem, który daje poczucie bezpieczeństwa. Jest delikatny. Najdelikatniejszy u jakiego byłam. Polecam wszystkim kobietom!

zdecydowanie polecam lekarza odbierał mój poród i zachował się jak profesjonalista

polecam jak najbardziej tego lekarza! co prawda jestem w trakcie leczenia u niego, zaś prowadził ciąże koleżanki i jak przyszło co do czego rodziła 20 min pierwsze dziecko

Bardzo dobry lekarz. Prowadził 2 moje ciąże. Zdecydowanie polecam. Kompetentny. Zawsze uśmiechnięty. Tłumaczy jakiekolwiek wątpliwości. Odpowiada na każde pytanie. Zawsze dostępny pod telefonem.

Absolutnie odradzam,niedelikatny,nie tlumaczy,naciąga na kolejne wizyty bez powodu,u mnie nie rozpoznał choroby.

POLECAM !!! WSPANIAŁY LEKARZ I CHYBA NAJTAŃSZY W NASZYM MIEŚCIE. ZWYKŁA WIZYTA 60ZŁ Z USG 90ZŁ . UCZCIWOŚĆ. PROFESJONALIZM. TRAFNE DIAGNOZY.ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY. LEKARZ Z POWOŁANIA.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny