lekarz Maciej Smółkowski

Opinii6

22.04.2013

Doktor Smółkowski prowadził moją ciążę. Urodziłam pięknego zdrowego syna. Mało tego był przy porodzie. Kiedy leżalam w szpitalu, do którego skierował mnie Pan Doktor, gdyż byłam już po terminie sam kontrolowal mój stan. Kiedy był obchód, lekarz który go prowadził powiedział>> Pani jest pacjetka Dr. Smółkowskiego. Doktor sam będzie badał!.<< i rzeczywiście tak się stało. Kiedy w ciąży dostałam zapalenia pęcherza i dzwonilam do niego o 20 w sobotę nie zostawił mnie samej sobie. Powiedział co.zrobić i już na drugi dzień byłam jak nowo narodzona. Zawsze mogłam na niego liczyć z każdym problemem. Jest fantastycznym lekarzem, który daje poczucie bezpieczeństwa. Jest delikatny. Najdelikatniejszy u jakiego byłam. Polecam wszystkim kobietom!

25.12.2012

zdecydowanie polecam lekarza odbierał mój poród i zachował się jak profesjonalista

02.04.2011

polecam jak najbardziej tego lekarza! co prawda jestem w trakcie leczenia u niego, zaś prowadził ciąże koleżanki i jak przyszło co do czego rodziła 20 min pierwsze dziecko

25.02.2011

Bardzo dobry lekarz. Prowadził 2 moje ciąże. Zdecydowanie polecam. Kompetentny. Zawsze uśmiechnięty. Tłumaczy jakiekolwiek wątpliwości. Odpowiada na każde pytanie. Zawsze dostępny pod telefonem.

20.09.2010

Absolutnie odradzam,niedelikatny,nie tlumaczy,naciąga na kolejne wizyty bez powodu,u mnie nie rozpoznał choroby.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Gorzów Wielkopolski"?

Robert Markowski

Krakowska 12 A