lekarz Maciej Smółkowski

justyna

08.02.2016

godny polecenia wesoly tlumaczy wszystko krok po kroku ale co do opiekunczosci to srednio w szpitalu to tylko przeszedl obok nie zachodzil nie pytal...ale co do wizyt ok

22.04.2013

Doktor Smółkowski prowadził moją ciążę. Urodziłam pięknego zdrowego syna. Mało tego był przy porodzie. Kiedy leżalam w szpitalu, do którego skierował mnie Pan Doktor, gdyż byłam już po terminie sam kontrolowal mój stan. Kiedy był obchód, lekarz który go prowadził powiedział>> Pani jest pacjetka Dr. Smółkowskiego. Doktor sam będzie badał!.<< i rzeczywiście tak się stało. Kiedy w ciąży dostałam zapalenia pęcherza i dzwonilam do niego o 20 w sobotę nie zostawił mnie samej sobie. Powiedział co.zrobić i już na drugi dzień byłam jak nowo narodzona. Zawsze mogłam na niego liczyć z każdym problemem. Jest fantastycznym lekarzem, który daje poczucie bezpieczeństwa. Jest delikatny. Najdelikatniejszy u jakiego byłam. Polecam wszystkim kobietom!

25.12.2012

zdecydowanie polecam lekarza odbierał mój poród i zachował się jak profesjonalista

02.04.2011

polecam jak najbardziej tego lekarza! co prawda jestem w trakcie leczenia u niego, zaś prowadził ciąże koleżanki i jak przyszło co do czego rodziła 20 min pierwsze dziecko

25.02.2011

Bardzo dobry lekarz. Prowadził 2 moje ciąże. Zdecydowanie polecam. Kompetentny. Zawsze uśmiechnięty. Tłumaczy jakiekolwiek wątpliwości. Odpowiada na każde pytanie. Zawsze dostępny pod telefonem.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Gorzów Wielkopolski"?

Robert Markowski

1-szej Brygady 7
Drezdenko
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarza Rodzinnego"
Piłsudskiego 8
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " JAKMED " s.c. Sylwia, Maciej Jakowczuk
Krakowska 12 A
Drezdenko
Poradnia Neurologiczna - Belon, Krynicka, Sobkowiak-Osińska, Lekarze, Spółka Partnerska
Kombatantów 34

Piotr Paszyński

Gabinet Prywatny

Bożena Lech

Gabinety Lekarskie Zdrowie i Uroda s.c.
Szarych Szeregów 38 (centrum Q10 -1 piętro )

szpitalna 1
Skwierzyna