lekarz Maciej Soboń

Jestem super zadowolona z dzisiejszej wizyty. Oprócz badań USG dostałam odpowiedzi na wszystkie pytania, które zadałam. Świetny diagnosta, bardzo dokładny i nie żałuje czasu dla żadnego pacjenta. Polecam

Wspaniały lekarz. Leczy całą moją rodzinę. A że trzeba płacić? Mam swoją godność i za leczenie mojego ciała zawsze płacę. Oszczędzam na leczeniu kotów i psów.

Wspaniały lekarz.
Leczy całą moją rodzinę.

Najlepszy specjalista chorób wewnętrznych w okolicy i do tego doskonały ultrasonografista (bada też tętnice i tarczyce),orzecznik na prawo jazdy,na broń oraz badania sportowców.przyjęcia na umówione godziny .Polecam

Jestem lekarką i nie pozwolę oczerniać kolegi ,u ktorego się leczę i który uratował mi życie rozpoznając w bardzo wczesnym stadium nowotwór. Jest on jednym z najbardziej cenionych diagnostów szczególnie usg w okolicznych t rzech powiatach .Czasem na wizytę u niego czekałam ponad tydzień ( ale zawsze warto).bo jeszcze przyjmuje swoich dawnych funduszowych pacjentów za darmo- pewnie z sentymentu. Jest konkretnym ,postawnym, potężnym facetem i doskonale zawsze zna przepisy i prawo związane z wykonywaniem zawodu lekarza -wielu okolicznych lekarzy korzysta z jego pomocy i porad Sama też przyjmuję pacjentów na ...

Sama też przyjmuję pacjentów na fundusz i stale spotykam się ich nieuzasadnionymi pretensjami .Nazywamy ich Bomisiami -od "bo mi się należy",a zachowują się w praktyce lekarskiej jak w sklepie spożywczym na zakupach i za 8 złotych miesięcznie z funduszu chcieliby wykupić cały sklep.

Arogancki, niekompetentny, nie szanuje chorych. Robi wszystko aby nie przemęczyć się. Diagnozując idzie na łatwiznę, byle szybko i na praktykę prywatną. W końcu umowę z NFZ-em ma podpisaną żona, a on tylko za nią odwala robotę.

Jest wspaniałym diagnostą jak doktor Haus ,trochę ekscentryczny ale genialny

Jest wspaniałym diagnostą jak doktor Haus ,trochę ekscentryczny ale genialny

dwa razy byłam u tego lekarza, były to pierwsze i ostatnie dwa razy...Ostatnio byłam ze skręconą nogą i Pan doktor zbadał mnie tak ze popatrzył na moją nogę z odległości ok 1-2 m i stwierdził ze jeszcze poboli...ale przejdzie...!!! I tak przeszło ze teraz mam nogę w gipsie. Ja tego tak nie zostawię!!! i apeluję do wszystkich osób które zostały potraktowane podobnie nie zostawiajcie tego tak, tylko zgłoście to do odpowiednich organów!!!

ZADZWONILEM DO TEGO PANA PONIEWAZ MOJA ZONA (PO PORODZIE) MIALA GORACZKE CHCIALEM ZEBY PRZYJECHAL NA PRYWATNĄ WIZYTE KOLES STWIERDZIL ZE MA JEDNO ZYCIE (jakby mnie to interesowalo) i ze nie przyjedzie dramat a co by bylo gdyby.... Ten pseudo doktor byl przy tym jeszcze nie mily nie polecam DRAMAT nie polecam

doskonały sprzęt .fachowość i profesjonalizm ,umawia na godziny i nie czeka się w kolejce