lekarz Maciej Sozański

Radiolog, USG

Opinii4

25.09.2010

Znakomity lekarz. Korzystałem z jego porad kilkukrotnie. Bardzo trafnie odczytuje rezonans magnetyczny. Ostatni jego odczyt uratował mnie przed coperacją aorty. Jeden z lekarzy radioplogów dodł mi 1 centymetr do odczytu, bo zmierzył przekrój aorty po skosie, zamiast prosto.

01.06.2010

Bardzo dobry lekarz. na badanie poświęcił dużo czasu na badanie i w jego trakcie o wszystkim mnie informował na bierząco.

19.03.2010

Z pełnym szacunkiem dla innych lekarzy,ale doktor Sozański zna się na tym co robi i na prawdę polecam Wszystkim gorąco,pozdrawiam

08.01.2009

Wzbudza zaufanie, jest miły, uprzejmy i zawsze uśmiechnięty. Jest bardzo kompetentny, nigdy nie postawił złej diagnozy, bynajmniej w moim przypadku i osób z którymi na ten temat rozmawiałam. Co tu dużo pisać fachowiec jakich mało:D Polecam:)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Radiolog Zgorzelec"?

Bohaterów Getta 15 lok. 1
Zgorzelec

CENTRUM DIAGNOSTYKI OBRAZOWEJ NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SKANMEX DIAGNOSTYKA
UL. ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO 29
Wrocław
Wielospecjalistyczny Szpital - Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu Szpitalnictwo
ulica Lubańska 11/12
Zgorzelec
Wielospecjalistyczny Szpital - Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu Lecznictwo Ambulatoryjne
ulica Lubańska 11-12

Langiewicza 20