dr n. med. Maciej Świder

Chirurg szczękowo twarzowy

Najlepszy Lekarz na świetnie usuwałam już trzecią ósemkę u Pana doktora i wszystko świetnie się goi zero opuchlizny i krwawienia. Lekarz bardzo uczciwy i kompetentny. Cena usług też super. POLECAM!

Rzeźnik. Wyrywana ósemka. 2 Dzień po nadal leci krew z ramy. Dzień po wizyta u tego Pana gdzie zakłada mi jakiś preparat i wmawia mi że mam brak krzepliwosci krwi. Nigdy nie miałem z tym problemu. Jak wspomniałem jest 2 Dzień po a ja nadal krwawie z tej rany. Aktualnie jadę zaraz na Pogotowie. Temu Panu już nigdy nie zaufam! Wspomnę tylko że miałem już wyrwane dwie inne ósemki także wiem co piszę. Rutyna ktòra głubi tego Pana poraża.

Mega LEKARZ ,panicznie boje sie dentysty,a już usuwanie zębów horror .Tym razem boląca ósemka ,profesjonalnie ,szybko bez bólu .Szkoda nie przespanych nocy w nadzieji ,że przestanie boleć,pół minuty i nie boli na długie lata:) Gorąco polecam wszystkim.Specjalista jakich szukać ze świecą.Dziekuję.

Wspanialy lekarz.Panicznie boje sie dentysty wyrwal mi juz dwie osemki,ktore bolaly jak diabli,moment i po strachu.Bolu po zabiegu zero.Kompetentny wie kim jest i ze jest dla pacjentow nawet tych duzych bojacych sie jak dziecko.Dzieki niemu polubilam dentyste.Dziekuje

Wspaniały specjalista! Konkretny, silny mężczyzna ! 3 minuty i ząb wyrwany ! Oby więcej takich specjalistów jak Pan Maciej. Chapeau bas !

Wspaniały specjalista!
Chapeau bas !

bardzo dobry specjalista, usunął mi ósemkę, którą nikt nie chciał usunąć.

bardzo dobry specjalista, usunął mi ósemkę, którą nikt nie chciał usunąć.

Byłam u tego lekarza dwa dni temu rwał mi 7 mkę . Jest to bardzo dobry chirurg jeden ruch poł minuty i zęba nie ma coś mało prawdopodobnego .Rozmawiałam Panem doktorem i powiedział że zębów nie leczy tylko i wyłącznie zajmuje się rwaniem.Nie wiem skąd się wzięły poprzednie wpisy i leczeniu i protezach. Lekarz godny polecenia

Doktor to wspaniały człowiek i bardzo dobry specjalista. Bardzo dobry chirurg! Polecam!

Super lekarz i bardzo przyzwoity człowiek.Mało juz jest takich lekarzy jak On.

Super lekarz i bardzo przyzwoity człowiek.Mało juz jest takich lekarzy jak On.

super lekarz i czlowiek.Polecam.Korzystalam kilka razy.

super lekarz i czlowiek.Polecam.Korzystalam kilka razy.