Maciej Świder

Łódź
51,962518919,697764605490190

Kalendarz przyjęć
Pon25.05Wt26.05Śr27.05Czw28.05Pt29.05So30.05Nd31.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.95
9 opinii

Wspanialy lekarz.Panicznie boje sie dentysty wyrwal mi juz dwie osemki,ktore bolaly jak diabli,moment i po strachu.Bolu po zabiegu zero.Kompetentny wie kim jest i ze jest dla pacjentow nawet tych duzych bojacych sie jak dziecko.Dzieki niemu polubilam dentyste.Dziekuje

Wspaniały specjalista! Konkretny, silny mężczyzna ! 3 minuty i ząb wyrwany ! Oby więcej takich specjalistów jak Pan Maciej. Chapeau bas !

bardzo dobry specjalista, usunął mi ósemkę, którą nikt nie chciał usunąć.

Byłam u tego lekarza dwa dni temu rwał mi 7 mkę . Jest to bardzo dobry chirurg jeden ruch poł minuty i zęba nie ma coś mało prawdopodobnego .Rozmawiałam Panem doktorem i powiedział że zębów nie leczy tylko i wyłącznie zajmuje się rwaniem.Nie wiem skąd się wzięły poprzednie wpisy i leczeniu i protezach. Lekarz godny polecenia

Doktor to wspaniały człowiek i bardzo dobry specjalista. Bardzo dobry chirurg! Polecam!

Super lekarz i bardzo przyzwoity człowiek.Mało juz jest takich lekarzy jak On.

super lekarz i czlowiek.Polecam.Korzystalam kilka razy.

Mogę z przyjemnością polecic Pana Doktora Świdra

Bardzo dobry chirurg , rewelacyjnie usuwa zęby jeden konkretny ruch i po wszystkim , dobrze leczy , jednak plomby nie zawsze udane , ogólnie bardzo doświadczony , bardzo dobry lekarz . Dodatkowa opinia mojej mamy , bardzo dobre protezy .

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny