dr n. med. Maciej Świder

Wiola

20.08.2016

Mega LEKARZ ,panicznie boje sie dentysty,a już usuwanie zębów horror .Tym razem boląca ósemka ,profesjonalnie ,szybko bez bólu .Szkoda nie przespanych nocy w nadzieji ,że przestanie boleć,pół minuty i nie boli na długie lata:) Gorąco polecam wszystkim.Specjalista jakich szukać ze świecą.Dziekuję.

Kamila

04.03.2015

Wspanialy lekarz.Panicznie boje sie dentysty wyrwal mi juz dwie osemki,ktore bolaly jak diabli,moment i po strachu.Bolu po zabiegu zero.Kompetentny wie kim jest i ze jest dla pacjentow nawet tych duzych bojacych sie jak dziecko.Dzieki niemu polubilam dentyste.Dziekuje

Klaudia

13.10.2014

Wspaniały specjalista! Konkretny, silny mężczyzna ! 3 minuty i ząb wyrwany ! Oby więcej takich specjalistów jak Pan Maciej. Chapeau bas !

Wspaniały specjalista!
Chapeau bas !

Anonim

18.02.2013

bardzo dobry specjalista, usunął mi ósemkę, którą nikt nie chciał usunąć.

bardzo dobry specjalista, usunął mi ósemkę, którą nikt nie chciał usunąć.

Anonim

24.01.2013

Byłam u tego lekarza dwa dni temu rwał mi 7 mkę . Jest to bardzo dobry chirurg jeden ruch poł minuty i zęba nie ma coś mało prawdopodobnego .Rozmawiałam Panem doktorem i powiedział że zębów nie leczy tylko i wyłącznie zajmuje się rwaniem.Nie wiem skąd się wzięły poprzednie wpisy i leczeniu i protezach. Lekarz godny polecenia

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg szczękowo twarzowy Łódź"?

NZOZ Coradent
Łódź ul.Lisciasta 88