Maciej Szczurek

Urolog

Bardzo dobry lekarz z dużym doświadczeniem. Profesjonalne podejście do pacjenta i fachowe wytumaczenie jak przebiegać bedzie proces leczenia. Godny Polecenia.

Wspaniały lekarz. Informacje o Panu doktorze dostalam od mojego tescia, ktory leczy sie juz od jakiegos czasu. Oboje jesteśmy zachwyceni jego profesjonalizmem. Trafne diagnozy i skuteczne leczenie . Z czystym sumieniem polecam.

Bardzo miła konkretna rozmowa. Jestem zadowolony z wizyty i rad jakie udziel mi dr Szczurek

Jedynym powodem pojawienia się negatywnych opinii o tym lekarzu jest fakt, że nie lubi On hipochondryków. Pacjenci, którzy pragną się szybko i skutecznie wyleczyć znajdą u tego lekarza odpowiednią pomoc

Nie polecam. Jest bardzo powierzchowny. Nigdy nie ma czasu.

Nie polecam. Jest bardzo powierzchowny. Nigdy nie ma czasu.

niniejszym opisem chciałbym ostrzec ewentualnych pacjentów i z góry zaznaczyć, iż nie jestem żadna konkurencją bo to byłoby niepoważne. moje dane można potwierdzić pisząc na prywatnego maila yxvzrv1984@o2.pl proszę wszystkich o przeczytanie pierwszej oceny tego "lekarza" z 01/02/09 18:31 którą w 100% potwierdzam. przez parę miesięcy "pan doktor" leczył mnie prochami dla kastratów na bakteryjne zapalenie prostaty, a miałem krwiomocz i nowotwór pęcherza G3, którego pomimo moich nieufnych pytań nie chciało mu się sprawdzić w badaniu usg. historia trwała parę miesięcy i w rezultacie "tylko" straciłem pęcherz, który wcześniej był ...

proszę wszystkich o przeczytanie pierwszej oceny tego "lekarza" z 01/02/09 18:31 którą w 100% potwierdzam. przez parę miesięcy "pan doktor" leczył mnie prochami dla kastratów na bakteryjne zapalenie prostaty, a miałem krwiomocz i nowotwór pęcherza G3, którego pomimo moich nieufnych pytań nie chciało mu się sprawdzić w badaniu usg. historia trwała parę miesięcy i w rezultacie "tylko" straciłem pęcherz, który wcześniej był do uratowania. cud że wogóle żyję - tylko dlatego, że na czas zmieniłem lekarza. jeszcze raz ostrzegam - trzymacie się od niego jak najdalej i nie dajcie się nabierać na jego luzacki sposób bycia, którym maskuje brak kompetencji. od lekarza wymaga się profesjonalizmu, a nie błazenady.

Prawdziwy lekarz. Kompetentny, potrafi logicznie wytłumaczyć problem. Nie faszeruje nie potrzebnymi lekami. Dba o dobro pacjenta, a nie o własną kieszeń. Jako pierwszy lekarz (od 3lat nawracającej choroby) potrafił powiedzieć w czym leży mój problem. Aktualnie od 3 miesięcy po wizycie nie choruje. Gorąco polecam!

fakt sprawnego i skutecznego wykonania zabiegu ktorego nie udawalo sie wykonac/3 krotne proby/przez poprzednikow w innych jedn. sluzby zdrowia jest dla mnie argumentem by rekomendowac tego lekarza no i jeszcze wysoka kultura osob. i empatia,brawo,brawo

Mnie również dziwią negatywne opinie. Przez rok chodziłam po lekarzach i żaden nie mógł mi pomóc. Dopiero doktor Szczurek w prosty rzeczowy sposób wytłumaczył co mi dolega i przepisał leki. Profesjonalnie wyposażony gabinet z miła obsługą. Szczerze polecam

doskonały specjalista, z ogromną wiedzą, ale przede wszystkim bardzo ciepły człowiek, oddany swoim pacjentom. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu tłumacząc szczegóły choroby i leczenia. Mam do doktora Szczurka pełne zaufanie i szczerze polecam go wszystkim w potrzebie.Złe opinie o nim są pisane przez innych urologów, którzy mają tak małe umiejętności i wiedzę, że tylko w tak nieuczciwy sposób chcą łapać pacjentów. Idźcie do Szczurka a sami się przekonacie, że tylko dobry lekarz może nam zaoszczędzić strachu i niepokoju w czasie choroby.