lekarz Maciej Szwach

Lekarz rodzinny

2,9
2,7

Pozorna uprzejmość Pana lekarza i profesjonalizm, jednak to zostaje zweryfikowane gdy rozpoczyna wywiad z pacjentem. Przy pierwszej wizycie błędna diagnoza i skierowanie na leczenie do nieodpowiedniej placówki, przy drugim spotkaniu posądzeniem mnie o kłamstwo i niechętna zmiana skierowania na prawidłową placówkę. Czynność która powinna zająć chwilę, została rozciągnięta na kilka dni.

Dla mnie lekarz to osoba,która przysięgła nieść pomoc pacjentowi. Rozmawiając z "dr"Szwachem,wiem ze jest człowiekiem pozbawionym wszelkich uczuc.Powiedział ,że mnie nie zbada bo..Co jeszcze mnie Pani zarazi covidem.Mam ogromny kaszel mokry,jestem osłabiona,gorączkuję.Nie uzyskałam od niego pomocy,nie skierował mnie na testy na covid.Jesli w domu umrę na zapalenie płuc ,to wpiszą mi covid bo nawet nie pofatygował się zeby mnie zbadać.

Pan doktor zbagatelizował u mojej mamy objawy udaru mózgu. Mama zgłosiła się na wizytę z dotkliwym bólem głowy po prawej stronie, kłopotami z utrzymaniem równowagi i ogólnym osłabieniem. Miała wrażenie, jakby przewracała się na lewą stronę. Mowa była zmieniona, spowolniona, czego pan doktor nie zauważył. Zdiagnozował u mamy zaburzenia układu przedsionkowego, wypisał leki i odesłał do domu. Po pewnym czasie mama poczuła się jeszcze gorzej i zdecydowała o wezwaniu Pogotowia Ratunkowego. Zanim jeszcze wykonano mamie badanie TK głowy lekarze z SOR stwierdzili u mamy udar niedokrwienny mózgu. Nic dodać nic ...

Nic dodać nic ująć...
Pan doktor żongluje życiem i zdrowiem pacjentów. Przez jego zaniedbanie moja mam trafiła do szpitala za późno na leczenie antyagregacyjne, leczenie trombolityczne. Ma porażoną lewą kończynę górną i dolną, porusza się na wózku inwalidzkim, jest poddawana rehabilitacji, ale rokowania są niepewne.

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM AROGANCKI, ZAROZUMIAŁY, ZŁOŚLIWY (nie mylić z poczuciem humoru) BEZ ODROBINY EMPATATII. NIE NADAJE SIĘ DO KONTAKTÓW Z LUDZMI.

Nie polecam. Byłam na wizycie z półtorarocznym synem wysoko gorączkującym od kilku dni. Najpierw zazażartował w głupi sposób że opisuję stan syna jakby miał sepsę. Potem wystawia złą diagnozę a właściwie bez żadnej diagnozy wypisuje lek wykrztuśny oraz sól morską do nosa. Dwa dni później stan syna tak się pogarsza że lądujemy w przychodni dyżurującej i dostajemy skierowanie do szpitala. Diagnoza - obustronne zapalenie płuc.

Bardzo ubawiły mnie pozytywne opinie o Panu doktorze. Co druga opinia, pozytywna, najwyrazniej wystawiona przez zainteresowanego:-) Ja zgadzam się całkowicie z negatywnymi opiniami. Również byłam skazana na niewybredne żarty, natomiast moja dolegliwość została całkowicie zlekceważona. Podsumowując, człowiek, który całkowicie minął się z powołaniem. Proponuję omijać jego gabinet szerokim łukiem.

Lekarz, który zlekceważył mój problem, kwitując niewybrednymi żartami mój stan psychiczny. Po czym przepisał mi lek na refluks mówiąc, że załatwimy tę sprawę bez większych ceregieli. Nie zlecił dodatkowych badań. NIE POLECAM

Ogromna wiedza, kompetencja, uprzejmość, dociekliwość, zainteresowanie. Pan Doktor jest dla mnie najlepszy. Dziękuję za wyleczenie mojej mamy, która była w stanie krytycznym.Ogromny szacunek dla Pana.

Polecam pana doktora Szwach. To wspaniały lekarz i bardzo kompetentny. Ma profesjonalne podejście do pacjenta, a przy tym ogromne poczucie humoru! Wizyty u pana doktora są przesympatyczne, a pan doktor jest miły i rzeczowy. Gorąco polecam, śmiało mogę powiedzieć, że to najlepszy lekarz rodzinny w Kielcach :) A poza tym bardzo przystojny.. Pozdrawiam Panie Doktorze. .

Polecam pana doktora Szwach. To wspaniały lekarz i bardzo kompetentny. Ma profesjonalne podejście do pacjenta, a przy tym ogromne poczucie humoru! Wizyty u pana doktora są przesympatyczne. Gorąco polecam i śmiało mogę powiedzieć, że to najlepszy lekarz rodzinny w Kielcach :) A poza tym nieziemsko przystojny... Pozdrawiam Panie Doktorze. .