dr hab. n. med. Maciej Tęsiorowski

Ortopeda, Traumatolog

Średnia ocen:5/5

Judytek7

18.03.2014

Niesamowity ciepły człowiek, wyrozumiały, kompetentny, poświecą tyle czasu pacjentowi ile wymaga dana wizyta, odpowiada na wszystkie zadane mu pytania . Kompleksowo zajmuje się całym pacjentem. Mimo że nie operował syna ręki to zawsze pyta się o nią i ja ogląda. Operował kręgosłup mojego syna i dzięki niemu oraz całemu zespołowi w Klinice w Zakopanem syn dzisiaj samodzielnie się porusza, Dziękuje panie profesorze
Z całego serca polecam

Anonim

21.05.2013

Witam, od paru lat jeżdzę do tego lekarza prywatnie. Widzę jednak ze przyjmuje chyba teraz gdzie indziej. Czy to napewno taki adres. Chyba na tej ulicy nie ma takiego duzego numeru,pomyślałam ze moze Grzegórzecka 67/3 ? Czy pan doktor nie przyjmuje juz na Estery? Z góry dziekuje za odpowiedz.

martinax marta95sk

anonimowy martinaxx

21.05.2013

Wspaniały człowiek. Lekarz z powołania. Dzięki niemu krótko czekałam na operację, która przeszła pomyślnie. Jest bardzo miły,uprzejmy. Poświęca pacjentowi duzo czasu, wszystko wytłumaczy. Pożartuje. Wizyty prywatne nie sa moze zbyt tanie, ale naprawdę warto wydać tyle na takiego specjaliste.

anonimowy martinaxx

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Zakopane"?

Gabinet Krowodrza (Łobzów)
św.Łazarza14

INTERMED
Ul. Rydlówka 44 Kraków
Kraków

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Euro-Diagnostyka"
ulica Pilotów 2
ulica Lubicz 25/14