Absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku z 1989 roku.

Doktor nauk medycznych. Specjalista II stopnia ginekologii i położnictwa.

Absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku z 1989 roku.

Doktor nauk medycznych. Specjalista II stopnia ginekologii i położnictwa.

- 20 letnia praktyka na Oddziale Położniczo - Ginekologicznym,
- nadzór nad Salą Porodową w Szpitalu Wojewódzkim w Białymstoku,
- 10 lat był Kierownikiem Poradni Wojewódzkiej Położniczo -
Ginekologicznej w Białymstoku
- a także Szpital w Sokółce – Oddział Położniczo-Ginekologiczny i Szpital w Zambrowie.
- liczne certyfikaty USG

Od wielu lat prac...

Serdecznie polecam klinikę Pro Clinic oraz doktora Macieja Urbana. Doskonała opieka, pełen profesjonalizm, szeroki zakres usług. Korzystałam z badań i zabiegów ginekologicznych, kroplówek witaminowych oraz zabiegów Hi fu.

Polecam wizytę u tego lekarza. Profesjonalne podejście do pacjentki. Wyczerpujące objaśnienie wszystkich zagadnień i problemów. Duża wyrozumiałość i uprzejmość.

Super lekarz , bardzo mi pomógł przy obydwu cesarskich cięciach. Bardzo dobry kontakt i opieka Polecam Ewa

Polecam
Ewa

Bardzo polecam, kompetentny,rzeczowy ,kontakt z pacjentka podczas wizyty super, podpowie oraz rozwieje wszelkie wątpliwości

Lekarz posiadajacy duza wiedze medyczna,doskonaly kontakt z pacjentem,kompetentny i odpowiedzialny.Polecam wszystkim!

Dziekuje doktorowi za cudowna opieke podczas ciazy i porodu,doskonaly fachowiec,wizyty dokladne,szczegolowe wszystkie badania na miejscu wspanialy lekarz,blizna po cieciu super

Kobiety, omijajcie tego człowieka szerokim łukiem! Jest po prostu niebezpieczny. Niech Was nie zwiedzie nowoczesna strona internetowa czy budzący zaufanie wystrój ProClinic. To tylko czyjeś zainwestowane pieniądze po to, aby zebrać ich więcej od Was. Klinika powinna zmienić nazwę na Rzeźnia Urbana.

Doskonały położnik,kompetentny,doskonały kontakt z pacjentka,doskonały położnik,duża wiedza medyczna i praktyczna