dr Maciej Wąsowicz

Trafiłam do dr. Macieja Wąsowicza z polecenia, będąc już w 3 trymestrze ciąży. Szkoda, że tak późno, bo jeździłam do Trójmiasta i tam prowadziłam ciążę, mając tak kompetentnego lekarza "pod nosem". Lekarz ten posiada w gabinecie nowoczesny sprzęt USG oraz jest bardzo uprzejmy, dokładny i kulturalny a wizyty przebiegają punktualnie i w miłej atmosferze. Mam porównanie z innymi lekarzami i naprawdę polecam

Witam Jeśli chodzi o dr Wąsowicza to niestety muszę powiedzieć, że zrobił się bardzo obojętny a wręcz lekceważący pacjentów. Kiedyś był najlepszym lekarzem jakiego spotkałam, chodziłam do niego w 201O roku i nie mogłabym złego słowa na niego powiedzieć. W 2016 roku byłam w ciąży dziecko rozwijało się dobrze, do czasu aż serduszko przestało bić. Skierowano mnie na zabieg łyżeczkowania kiedy dowiedziałam się że dr Wąsowicz będzie robił zabieg ucieszyłam się. Jednak zawiodłam się na nim, niczego nie wytłumaczył, nie chciał odpowiadać na pytania był "zimy" i obojętny nie ten ...

Witam
Jeśli chodzi o dr Wąsowicza to niestety muszę powiedzieć, że zrobił się bardzo obojętny a wręcz lekceważący pacjentów. Kiedyś był najlepszym lekarzem jakiego spotkałam, chodziłam do niego w 201O roku i nie mogłabym złego słowa na niego powiedzieć. W 2016 roku byłam w ciąży dziecko rozwijało się dobrze, do czasu aż serduszko przestało bić. Skierowano mnie na zabieg łyżeczkowania kiedy dowiedziałam się że dr Wąsowicz będzie robił zabieg ucieszyłam się. Jednak zawiodłam się na nim, niczego nie wytłumaczył, nie chciał odpowiadać na pytania był "zimy" i obojętny nie ten człowiek co kiedyś. Chciał jak najszybciej zrobić swoje. Poczułam się jak przedmiot, zwierzę, to jeszcze bardziej pogłębiło mój ból. Nie wiem czy miał gorszy dzień czy się po prostu się wypalił.

Wspaniałe podejście do pacjentki.Bardzo dokładnie wszystko tłumaczy oraz jest bardzo miły.Myślałam,że pierwsza wizyta będzie koszmarem,ale na szczęście tak nie było . Polecam!!!

Polecam!!!

Witam serdecznie!!!!! Z panem doktorem spotkałam się w maju tego roku. Miałam wizytę kontrolną po zabiegu łyżeczkowania(po poronieniu). Pan doktor nie umiał mi odp dlaczego poroniłam. Po zapytaniu o badania hormonalne to odp,ze jeśli bym poroniła 3 razy z rzędu to wtedy może bym dostała skierowanie na badania hormonalne. Zdziwiłam się taką odp, ponieważ długo starałam się o dziecko i mam w dodatku 33 lata. a najlepsze bylo to że lekarz mnie nawet nie zbadał. Uważał że jak mnie nic nie boli to jest wszystko oki. Spokojnie i uprzejmie wizyta trwała może góra 10 minut.

to dupek zwyczajny i konowałw. ma uprzedzenia do pacjentów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!lekarzu sam się lecz!!!

Dr Maciej Wąsowicz to wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo sympatyczny, cierpliwy, konkretny. Dziękuję bardzo Panu Doktorowi za pomoc, za każdą miłą wizytę.

Jestem bardzo zadowolona z dr. Macieja Wąsowicza

Jestem bardzo zadowolona z dr. Macieja Wąsowicza

Dr Maciej jest najlepszym lekarzem ze wszystkich w Kościerzynie!!! doradzi, wytłumaczy, wesprze, naprawdę polecam w 100% :)

To lekarz z powołania mam problem z zajsciem w ciążę ale jestem pewną że tylko tak kompetentny lekarz jak dr Wąsowicz. Pomoże mi z tym problemem jest bardzo inteligentnąosoba wytłumaczy wszystko potrafi wesprzeć dobrym słowem nie wyobrażam sobie iść do innego ginekologa ten lekarz jest moim Bogiem wierze że tylko dzięki jego umiejętnościom lekarskim uda mi się zajść w ciążę

Jest ok. chodziłam do niego z drugą ciążą. Nie narzekam.

Jest ok. chodziłam do niego z drugą ciążą. Nie narzekam.