Maciej Wyskiel

Miałam wyrywane 3 ósemki u 3 różnych chirurgów stomatologów ale u doktora Wyskiela najlepiej, nie sądziłam że tak szybko i bezboleśnie usunie ząb, nawet samo znieczulenie nie było nieprzyjemne a do wyrywania nie była używana siła jak u pozostałych. Z całego serca polecam najlepszy doktor do usuwania zębów

Rwanie szybkie i nie dokładne. Torbiel nie została usunięta. Po roku stan zapalny, dziura w kości szczęki, operacja i wycinanie torbieli przez innego chirurga.. Torbiel pojechała na badania histopatologiczne. Nie polecam są inni .

Polecam z czystym sumieniem, usuwanie zębów nic nie boli 😁 Pan doktor jest miły i rzetelny.. Ma świetne podejście do pacjenta..

Maciek, dr. Wyskiel. Ma fach w ręku. Rwanie zębów to nie tylko Jego specjalność. Leczyłem u Niego uzębienie kilka lat temu. Dzięki Jego profesce mam na razie spokój. Jeżeli będę miał problemy - to tylko dr. Maciej. Szczerze polecam wszystkim.

Maciek, dr. Wyskiel.
Ma fach w ręku.
Rwanie zębów to nie tylko Jego specjalność.
Leczyłem u Niego uzębienie kilka lat temu.
Dzięki Jego profesce mam na razie spokój.
Jeżeli będę miał problemy - to tylko dr. Maciej.
Szczerze polecam wszystkim.

Zawodowiec tylko on podejmuje sie prawdziwego wyzwania zębom.Bardzo szybko zapomniesz o bólu.Najlepszy w Starachowicach.Polecam

Usuwanie zęba u Pana Dr Wyskiela to "przyjemność". Strach mnie paraliżował ale zupełnie niepotrzebnie! Szybko, sprytnie, profesjonalnie, bez żadnego bólu!

Usuwanie zęba u Pana Dr Wyskiela to "przyjemność".

Super, polecam, miły i profesjonalny Pan Doktor, ja już 3 ósemki u niego wyrwałam. Jak będę miała potrzebę wyrwać czwartą to tylko u niego. Naprawdę umie wyrywać zęby.

Pan doktor w profesjonalny sposób wyrywa zeby, nie poszlabym już do żadnego tylko do Pana doktora jeśli mam wyrwać zęba.Profesjonalista najlepszy lekarz w Starachowicach.Z całym szacunkiem dla Pana doktora takich stomatologów to tylko szukać że świeca. Polecam wszystkim!!!!!!!

Najlepszy stomatolog w Starachowicach i okolicy. Nie ma sobie równych. Nie tylko rwanie ale również leczenie na najwyższym poziomie. Naprawdę szczerze polecam.

Doskonały fachowiec i profesjonalista. Nie wiem jak z leczeniem, ale rwanie u tego Pana to czysta przyjemność.