dr n. med. Maciej Żerdziński

Psychiatra

Trafiłam do Pana Doktora z polecenia i jestem szczęśliwa, że udalo mi się dostać do Pana Doktora na wizytę. Pan doktor znacznie rozni sie od znanych mi lekarzy, z ktorymi mialam okazje "pracowac" nad swoim problemem. Dr Żerdzinski nie lekcewazy pacjenta, traktuje go calosciowo. Jest po prostu ludzki i nie przyjmuje pozy Pana w bialym kitlu. Dzieki niemu jestem bardziej swiadoma i zaangazowana. Potrafie dostrzegac niepokojace sygnaly i miec w to wgląd. W dodatku pan doktor ustala farmakoterapie tak, by byla skuteczna i jak najmniej obciazajaca. Serdecznie polecam! Dr Żerdzinśki ...

Dzieki niemu jestem bardziej swiadoma i zaangazowana.
Potrafie dostrzegac niepokojace sygnaly i miec w to wgląd.
Serdecznie polecam!
Dr Żerdzinśki jest to przede wszystkim czlowiekiem empatycznym, pragnacym pomoc. W dodatku swietny specjalista, na wysokim poziomie.

MIAŁEM WIELKIE SZCZĘSCIE, ZE TRAFIŁEM DO PANA DOKTORA ŻERDZIŃSKIEGO. DZIEKI NIEMU WYSZEDLEM NA PROSTĄ I POTRAFIE SOBIE RADZIC W ZYCIU. BARDZO DZIEKUJE PANU DOKTORWOI, JESTEM OGROMNIE WDZIEDZNY.

MIAŁEM WIELKIE SZCZĘSCIE, ZE TRAFIŁEM DO PANA DOKTORA ŻERDZIŃSKIEGO.
DZIEKI NIEMU WYSZEDLEM NA PROSTĄ I POTRAFIE SOBIE RADZIC W ZYCIU.
BARDZO DZIEKUJE PANU DOKTORWOI, JESTEM OGROMNIE WDZIEDZNY.

Doskonały lekarz z powołaniem. Polecam każdemu kto poszukuje fachowej pomocy. Pan doktor bazuje na dużym doświadczeniu, dobiera leki tak by były środkiem pomocniczym, a głównie skupia się na aspekcie terapeutycznym. Daje realną pomoc. Nigdy się nie zawiodłem na tym lekarzu.

Doskonały lekarz z powołaniem.
Polecam każdemu kto poszukuje fachowej pomocy.
Daje realną pomoc.
Nigdy się nie zawiodłem na tym lekarzu.

Świetny specjalista! Serdecznie polecam terapię u Pana Doktora. Celna diagnoza, głęboka praca nad problemem, leki dopasowane tak, by były łagodne dla pacjenta.

Świetny specjalista!
Serdecznie polecam terapię u Pana Doktora.

świetny specjalista! dzięki niemu wyszedłem z największego kryzysu w moim życiu, zawsze z sentymentem wspominam wizyty u pana doktora!

Bardzo dobry specjalista! Dzięki niemu powrót do zdrowia stał się możliwy. Na każdym możliwym etapie leczenia mogłem liczyć na wielkie wsparcie ze strony Pana doktora.

Bardzo dobry specjalista!
Dzięki niemu powrót do zdrowia stał się możliwy.

Lekarz, który naprawdę niesamowicie mi Pomógł. Najpierw leżałam w oddziale Pana Doktora, a potem podjęłam leczenie ambulatoryjne. Praca psychologiczna z Doktorem jest po prostu świetna. Bardzo, bardzo Panu dziękuje za wszystko. Szczerze polecam!

Lekarz, który naprawdę niesamowicie mi
Bardzo, bardzo Panu dziękuje za wszystko. Szczerze polecam!

Chciałabym podziękować Panu Doktorowi Maciejowi Żerdzińskiemu z całego serca. Dzięki niemu wygrałam batalie o siebie, własne zdrowie. Pana doktora cechuje niezwykła empatia, traktuje pacjenta całościowo. Dokładnie tłumaczy problem, potrafi rozwiać wszelkie obawy. Farmakoterapia ustalona przez Pana Doktora jest przyjazna dla organizmu. Jest to z pewnością lekarz psychiatra godny polecenia i zaufania!

Chciałabym podziękować Panu Doktorowi Maciejowi Żerdzińskiemu z całego serca.
Dzięki niemu wygrałam batalie o siebie, własne zdrowie.
Farmakoterapia ustalona przez Pana Doktora jest przyjazna dla organizmu.
Jest to z pewnością lekarz psychiatra godny polecenia i zaufania!

Najlepszy lekarz do jakiego trafiłem. Dokladnie wyjasnil mi na czym moj problem polega i jak sonie z nim radzic.

Doktor odznacza się wysoką kulturą osobistą i zrozumieniem. Niezastąpiony specjalista. ZawdzięcZam doktorowi bardzo wiele