Maciej Żerebecki

Lądek-Zdrój
50,348141516,88976690 505 05 86 28

Kalendarz przyjęć
Pon22.12Wt23.12Śr24.12Czw25.12Pt26.12So27.12Nd28.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.85
14 opinii

bardzo bobry ma ludzie podejście do pacjenta miły wyrozumiały solidny dokładny rzetelny godny zaufania bardzo go polecam

Świetny specjalista, leczenie psychiatryczne pojmuje całościowo co nie jest zawsze oczywiste u innych psychiatrów. Zdecydowanie godny polecenia. Jedynym mankamentem jest jego słaba "dostępność" dużo wcześniej trzeba umówić się na wizytę

Bardzo dobry lekarz przy tym bardzo miły, cierpliwy i życzliwy. Polecam

Godny zaufania ! Kompetentny wytłumaczy jak polega leczenie i jak podawac leki aby się nie uzależnić .

Wspaniały Lekarz, polecam wszystkim długotrwały wywiad bardzo szczegółowy, nie ma czasu na sentymenty, zalecenia bardzo fachowe

Polecam zdecydowanie wizytę u tego lekarza. Jest kompetentny i uprzejmy.

Kompetentny, wzbudzający zaufanie,dobry diagnosta.Posiada dobre fluidy i wrażliwość dla pacjentów tak rzadko u innych spotykaną.

bardzo dobry lekarz.poprostu życiowy. lubiący swoja pracę . polecam. podnosi na duchu i ma badzo pozytywna energię, co udziela sie pacjetom. i o to chodzi!

Jest rzadko dostępny, wizyta umawiana dużo wcześniej...

Myślę, że wiele wie o życiu, a to też ważne!Pomaga to w bezpośrednim kontakcie!

Zdecydowany, konkretny i traktujący problem po ojcowsku.

Żadko spotkać takiego lekarza!!! Z czystym sumieniem można polecić każdemu kto ma proplemy.

Gorąco polecam Wspaniały lekarz. Człowiek o duzym sercu . Pomógł mi bardzo!!!!!

zdecydowanie polecam tego lekarza, jest bardzo konkretny, uprzejmy, mnie wyprowadził z choroby.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny