lekarz Maciej Ziarek

Urolog

To jest Prawdziwy Doktor. Wyjątkowa Kultura, Wnikliwość, Fachowość. Dociekliwość w szukaniu diagnozy. Wszyscy pacjenci go szanują i uwielbiają. Jestem w trakcie leczenia, ale już wiem, że bardzo dobrze wybrałem Lekarza. Dziękuję bardzo za dotychczasowe leczenie.

Dobry lekarz, poświęca czas pacjentowi, chyba najlepszy z ostrowieckich urologów, ale jeszcze za mało korzystam z wizyt u niego, żeby powiedzieć coś więcej.

Świetny specjalista !!!!!!!!!!!!!! bardzo miły, ma podejście do pacjenta,dokładnie tłumaczy chorobę i leczenie .Godny polecenia :-)

W bardzo stanowczy i zrozumiały sposób zostałem przeprowadzony i wyleczony z choroby. Widać fachowość i doświadczenie,lekarz który odbiera telefony!!! to świadczy tylko o bardzo dużym zainteresowaniu i zaangażowaniu, dziękuje, polecam!!!

jest megaaa przystojny :D uuu i megaa sexii :D Szybko kompleksowo podjął decyzję i określił tryb lecznie nie to co biegajacy po oddziałe pan długosz:)

..................................................................................................................................................................................................................................

Ten jest jeszcze nie jest taki zly ale ... DLUGOSZ to dopiero cham i gbur . Kompetencje ... Daja tez czasami duzo do zyczenia . ile dasz , tyle masz ... Gdyby, mial wybrac to postawie na Ziarka

Gdyby, mial wybrac to postawie na Ziarka

Ludzie, nikt nie zna tego lekarza. Tak naprawdę to wyrafinowany gbur, który stwarza tylko pozory sympatii dla pacjenta. liczy sie kasa i stąd te"przyjacielskie usługi".

Polecam dr Ziarka, trafnie diagnozuje (inni lek. przez lata nie postawili diagnozy), bada w sposób profesjonalny nie narażając pacjenta na zbędne cierpienie, nawiązuje dobry kontakt z pacjentem i wyjaśnia problem. Dziękuję i POLECAM!

Świetny lekarz i wspaniały człowiek. Gdyby tylko tacy specjaliści nas leczyli, to służba zdrowia miałaby zupełnie inną opinię. Bardzo mi pomógł i za to serdecznie dziękuję. Wszystkim polecam.