Maciej Żołyniak

Psychiatra

Miałam poświęcone tyle czasu ile potrzebowałam, dostałam wytłumaczenie propo wielu rzeczy, lekarz wydawał się osoba która wiele rozumie a tego mi trzeba było. Wcześniej z lekarzami na NFZ miałam złe doświadczenia. Na pewno będę wracać, polecam ;)

To wspaniały lekarz który pomógł nie jednej osobie!mi też!dziękuje bardzo

To wspaniały lekarz który pomógł nie jednej osobie!mi też!dziękuje bardzo

wspaniały lekarz leczę syna u tego lekarza ,jest absolutnie kompetentny ,do pacjenta podchodzi tak po prostu po ludzku w leczenie wkłada serce zeby wszyscy lekarze leczyli tak jak on.

Kompletny brak kompetencji, owszem czasu pacjentowi poświęca multum, na użalaniu się nad sobą i opowidaniu o innych pacjentach, co z tego, że potrafi barwnie opowiadać o chorobie, jak często gęsto nie potrafi trafnie jej zdiagnozować, że o leczeniu nie wspomnę... Co to za lekarz, co niszczy zaufanie do innych lekarzy opowiadając innym pacjentom o tym jacy są niekompetentni, oraz zajmuje się udzielaniem rad życiowych, chociaż o terapii nie ma zielonego pojęcia... Ludzie jeśli planujecie kiedykolwiek się wyleczyć to unikajcie jak ognia - z tym panem mam wystarczająco dużo problemów. Pan ...

Pan Marek

Jest dobrym lekarzem tylko się zawsze spóżnia.

Jest dobrym lekarzem tylko się zawsze spóżnia.

Witam serdecznie. Czytałem własnie tekst koleżanki i zgadzam się 100% z opinią że doktor Żolyniak jest oki. Tylko silna wola a nie pranie głowy i dawanie ARMI ludzi robienie z siebie idioty. Ciekawe ile dziesięcioleci minie aby GRUBE GŁOWY oddały stolki i nie leczyli ludzi sektą jaka jest w AA.

Witam serdecznie.

Jestem kobietą,27 lat córeczka 6lat.Przez wiele lat miałam problemy z narkotykami ciężkimi tzn. heroiną i innymi opiatami. Byłam 2 razy w Ośrodkach M., kilka razy detoksy w szpitalach, też w domu.Z tego 2-Ośrodka uciekłam po tygodniu(k.Warszawy) To był raczej obóz koncentracyjny a nie Ośrodek.Pierwszy zresztą nie był lepszy ale musiałam tam wytrzymać aż 9 miesięcy bo miałam wyrok sądowy i nakaz leczenia zamkniętego do 12 miesięcy(po 9 wypisał mnie młody uczciwy lekarz,stara kadra miała urlopy)To co tam było- normalnie sekta, pranie mózgu. Pan Marek K, jeszcze wtedy żył, po śmierci dopiero okazało się, że to faktycznie są metody sekty SYNANON z USA (Marek K. poznał ich w latach 70-XX jak był w USA.Ale wcześniej o tej sekcie wyszła w Polsce książka i jest dostępna w starszych bibliotekach, teraz też przez internet). Gdy spotkałam doktora Żołyniaka polecił mi go kolega narkoman(nie bierze 3 lata) to o tym nie wiedziałam, nawet nie wierzyłam i potem przeglądałam internet i dokładnie znalazłam opisy-to co było w Ośrodku ,piekło!-ale w USA już się na nich poznali.Chodzę do doktora 2,5 roku i nie zażywam narkotyków-nie uwierzycie mi ale ja studiuję, zaocznie ale już w lecie bronię pracy licencjackiej. Owszem biorę leki-ale już niedużo,to są leki antydepresyjne, nie otumaniają.Na żadną terapie nie chodzę, nie znoszę pouczania-przez to zaczęłam w liceum uciekać w narkotyki. Pochodzę z tzw.dobrej rodziny, rodzice i brat byli najpierw źle nastawieni do leczenia tylko u doktora ale potem sami się dziwili, że dostałam się na studia i radzę sobie a córeczka jest za mną. Naczytali się masę książek-a ja im wtedy pokazałam w internecie strony społecznościowe (ale są tylko na Zachodzie)stosujące nową metodę leczenia uzależnień(też od alkoholu)A w Polsce cicho tzn Pan doktor mi wyjaśnił dlaczego się o tym nawet nie mówi-bo to zupełna rewolucja wobec np.12 kroków-obala te mity 12-kroków( terapia narkomani jest prawie taka sama jak w 12-krokach w alkoholizmie). Jakby nie dr. Żołyniak to dalej bym brała heroinę bo bym nie zniosła ciągłego upadlania mnie jak to robili w Ośrodku.Brałabym tak, że terapeutki sądziłyby że nic nie biorę, znam takich ludzi. Teraz chodzę do doktora rzadziej, ale pan dr. zawsze znajduje dla mnie czas, tylko ze on strasznie dużo pracuje, nawet do nocy.Tutaj w Rzeszowie narkoman to kryminalista,złodziej itp a ja narkomanka-kiedyś(od ponad 2 lat jestem czysta i to bez chodzenia na te sabaty do Por.Uzależnień i nie napiszę do której-moderator na to czeka) W Poradni Uzależnień to bym miała dożywocie tzn że narkomanem i alkoholikiem się jest jakoby do śmierci-a ja znam narkomanów a szczególnie alkoholików którzy sami wyszli z doła a teraz to mogą wypić piwo i tyle, w żadne ciągi nie wpadają, terapeuci mówili mi,że oni ukrywają picie, ale tak można na krótko,a oni pracują i nie piją ciągami? Te nowe metody inaczej widzą człowieka i uzależnienie,a te w Ośrodku i Poradni to specjalnie odbierają nadzieję, tam mnie widzą gorzej niż k...ę z HIVem. Naprawdę, ciemnogród i zacofanie-doktor Żołyniak jest z innej bajki i jeszcze innych 2-3 lekarzy ogólnych jest OK, reszta nienawidzi nas, nieraz jawnie wyrzucają z gabinetu,tak,tak!-ale potem sami piją wódkę a nieraz biją żony(sąsiad dom obok jest lekarzem-bez nazwisk)