mgr Magdalena Beissert-Kaczmarek

Lekarz medycyny pracy, Psycholog

Niesamowicie miła Pani Doktor☺ Jeszcze w życiu nie byłem na tak miłych badaniach jak u Pani Magdaleny...Do tego ma piękny głos, oczy Anioła i jest bardzo wyrozumiała. Najpiękniejsza Pani Psycholog na Świecie☺

Pani niestety ,,schapana,, na kase. Poza kasa pacjent nie istnieje. Pozytywne komentarze prawdopodobnie daja znajomi ,,pani doktor,,.

bardzo uważnie mnie słucha, pomaga mi w rozumieniu, co się ze mną dzieje i z czego wynikają moje objawy depresyjne.

naprawdę polecam ta młodą osobę o tak zawodowym i ludzkim podejściu do wykonywanej pracy na rzecz społeczeństwa.