lekarz Magdalena Bielak

Dermatolog, Wenerolog

Trafna diagnoza i skuteczność leczenia. Po wielu wizytach u innych lekarzy specjalistów udalo się wyleczyc długotrwałe schorzenie. Polecam niecierpliwym.

Dawno nie miałam styczności z tak nieuprzejmą osobą - podejście lekarza na zasadzie łaski i pretensji. Pani doktor przepisała na moja alergiczna przypadłość postawnowiła zwiększyć dawkę leku po którym byłam znacznie senna lecz gdy poszłam do innego dermatologa okazało się ze wystarczyło dobrać odpowiednie krople. Nie polecam!

PO PROSTY KOBIETA SUPER MIŁA CIEPŁO NIEJ TRYSKA DOBRE PODEJŚCIE DO CÓRKI NA PRAWDĘ GODNA POLECENIA

A właśnie że polecam Panią doktor. Mówi dużo opisuje - tłumaczy przypadek z którym się spotyka roztrząsa rozważa wiele możliwości leczenia, nienajwiększe zadowolenie moich przedmówców może wynikać z braku ich wiedzy medycznej. Pani doktor poświęca wystarczająco czasu pacjentowi i jeśli pacjent ma jakiekolwiek pytania to chętnie wyjaśnia wszelkie możliwości leczenia a z tego co zauważyłem ma bardzo duża wiedze medyczną z dziedziny która się zajmuje. POLECAM

Nie polecam tej lekarki. Pierwszy raz w zyciu zostalam z mezem potraktowana w tak nie mily sposob. Wiekszosc lat mieszkalismy za granica gdzie moge z czystym sumieniem powiedziec ze sluzba zdrowia, a raczej ludzie ktorzy w niej pracuja sa naprawde pomocni... maz zapomnial ksiazeczki ubezpieczeniowej i tu zaczely sie problemy. Oczywiscie rozumiem ze jest to wymog, ale napewno nie powod do obrazania pacjenta. Pani na recepcji ironicznie spytala czy nie ogladam telewizji, ze takich rzeczy to ja nie wiem( nawet jezeli wstala lewa noga nie ma prawa tak traktowac pacjentow, jak praca sie nie podoboba to jest mnostwo osob na jej miejsce!!!) W koncu zostalismy z mezem przyjeci wystarczylo podpisac zaswiadczenie o czym ta mila pani z recepcji nie raczyla nas poinformowac tylko wolala obrzucic nas blotem jacy my to nie doinformowani jestesmy! Pani Magdalena Bielak zostawila nas na kilka nascie minut poniewaz przyszedl odwiedzic ja "gosc" pani dermatolog przyjmuje tylko 2godziny, wiec mogla sobie odpuscic, w koncu to miejsce pracy a nie spotkan towarzyskich! Na sam koniec popuscily jej nerwy i rzucila moja karta i przystapila do badania, recepte z mezem dostalismy, ale wiecej nogi u Magdaleny Bielak nie postawimy, chamstwu mowimy stanowcze NIE!

Nie można powiedzieć, że jest to lekarz godny polecenia.Pani dr. nie potrafiła wyleczyć mnie z trzech chorób. W moim ( jak również wielu innych osób) odczuciu nie traktuje pacjenta indywidualnie, każdemu, jak leci przepisuje ten sam lek (oczywiście na tą samą dolegliwość).

Bardzo polecam wizytę u Pani doktor. Wyleczyła u mojego brata łysienie plackowate, włosy odrosły i dziś nie ma już śladu po chorobie. Bardzo kompetentny lekarz! Polecam!

Polecam, fajna babka, trafne diagnozy, dziękuję za cenne rady (pomogły ustrzec mnie przed corocznym powrotem choroby w sierpniu).

Korzystała z porad Pani Doktor i uważam,że były to cenne porady a zarazem wskazówki. Pozdrawiam no i oczywiście polecam :)

ogromnie nie polecam! zero kompetencji ! z niczego na twarzy zrobiła istny trąd, najpierw wszystko zaogniła swoimi pseudolekami a pozniej ratuje prawdziwym lekarstwem jak jest za pozno.Jesli zalezy wam na wygladzie omijac szerokim lukiem grubasa w okularkach.