lekarz Magdalena Bolanowska-Śliwka

Z wielkim wyczuciem pani doktor podeszła do badania mojej nastoletniej, niepełnosprawnej intelektualnie córki. Dała jej czas na wyciszenie się, była delikatna w trakcie badania. Potem poświęciła mi czas na rozmowę dotycząca zdrowia dziewczynki. Dziękuję 😊

koszt wizyty 120zł dotyczy wizyty razem z badaniem USG

koszt wizyty 120zł dotyczy wizyty razem z badaniem USG

Polecam jak najbardziej Panią ginekolog.

Polecam jak najbardziej Panią ginekolog.

Serdecznie polecam, Pani Doktor prowadziła moją ciążę spełniła wszelkie moje oczekiwania (200%normy). Zawsze uprzejma, odpowiedziała na wszelkie moje pytania, wyjaśniła wszelkie wątpliwości doradziła a nawet podnosiła na duchu.

Dziewczyny proszę was bardzo napiszcie czy Pani Doktor przyjmuje gdzieś za darmo, nie stać mnie na leczenie prywatne, a lekarze u których do tej pory byłam nic mi nie pomogli...

bardzo dokładnie i z duza starannoscia obywalo sie kazde badanie bo moja ciaza byla podwyzszonego ryzyka kazde banie ktore nie bylo jednoznaczne pani doktor powtarzala i konsultowala abym mogla dotrwac do szczesliwego rozwiazania .Bardzo polecam kazdej kobiecie przed ciaza w ciazy i po.

Super ginekolog i bardzo rzeczowa kobietka polecam jak najbardziej , swietny ginekolog jak i za razem psycholog.Polecam wszystkim kobietka

Oprócz profesjonalnego badania, porady w kwestii przygotowania na ciąże...Bardzo polecam:)

Pani doktor bardzo rzeczowa i konkretna. pacjent czuje, że jest najważniejszy ze swoim problemem. Zdecydowanie polecam wszystkim kobietom mającym problemy ginekologiczne.

zawsze wysłucha ze zrozumieniem bez komentarzy ,i profesjonalnie rozwiąże problem. takich lekarzy życzyłabym sobie w każdym gabinecie ,którzy nie tylko aby zaliczyć pacjenta bezproblemowo i po sprawie