Magdalena Ciesielska-Dwojak

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Średnia ocen:5/5

Pacjent

21.11.2015

Polecam w 100% . Pani Magda ułożyła mi rewelacyjną dietę bez suplementów. Bardzo profesjonalne podejście, ogromna wiedza, wsparcie w każdym momencie. Brakuje specjalistów z takim podejściem do pacjenta.

05.09.2013

polecam bardzo dobry dietetyk, diety bez suplementacji, bardzo skuteczny dietetyk - polecam każdemu nie tylko z nadwagą.

10.12.2012

Witam, polecam w 100procentach. Dokładnie i rzeczowo przeprowadzony wywiad. Efekty diety widoczne juz po miesiacu stosowania zalecen. Polecam wykup diety na 21 dni. Rewelacja

26.11.2012

Jestem niezmiernie zadowolona po wizycie u pani dietetyk, jest bardzo dobrym specjalistą. Poświęca dużo czasu dla pacjenta, tłumaczy gdzie jest problem oraz jak sobie z nim radzić. Wszystkie ceny usług są bardzo przystępne.Polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii